Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W różnych bajkach czy filmach miłość wydaje mi się być przedstawiana w strasznie nierealistyczny sposób. Mam w głowie dwa takie główne przykłady
1. Para się poznaje i od razu wpada w szaleńczą miłość, w mgnieniu oka są w szczęśliwym, pełnym miłości związku.
No sorry, ja dość sceptycznie podchodzę do "miłości od pierwszego wejrzenia". Uważam, że aby być z kimś w szczęśliwym, długotrwałym związku, najpierw lepiej jest się znać co najmniej te kilka miesięcy a niektórzy wchodzą w związek nawet po latach znajomości. Związek po kilku dniach to taki eksperyment, który wydaje mi się, że bardzo rzadko się powodzi.

2. Dwie osoby najpierw się nie lubią a później nagle ogromnie się w sobie #!$%@?ą, na zabój wręcz.
Nie wiem czy takie sytuacje w rzeczywistości mają miejsce, ale jeśli tak, to również wydaje mi się, że są one marginalne. Jeśli za kimś nie przepadamy to raczej go unikamy, wydaje się to ciężkie, żeby niechęć zamieniła się w miłość
#gownowpis #milosc #film #serial #bajki #zycie #zwiazki #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim ad.1. Dobrze myślisz. Milosc od pierwszego spojrzenia to tylko dla płytkich ludzi i może sie tak samo szybko skończyć jak zaczęła. Związki buduje die miesiącami i latami trzeba o nie dbać. Często zbyt piękny początek to zwuastun tego ze związaliśmy die z kimś o narcystycznym zaburzeniu i póżniej związek będzie piekłem.

Ad.2. Wg mnie nie możliwe do realizacji. Mam jednego kolegę co go nienawidziłam z początku. Nie wyobrażam sobie być z
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dwójka jest możliwa, bo czasami nie lubimy kogoś z powodu podobnych do nas cech, a to też paradoksalnie przyciąga. Czasami źle się zacznie znajomość.

W życiu kilka razy tak miałem, że kogoś nie lubiłem od pierwszego wejrzenia, a po poznaniu był spoko kontakt. Oczywiście chodzi o ludzi od jakich nie doznaliśmy krzywd i w drugą stronę.

W przypadku jedynki trzeba uważać na bombardowanie miłością. Tak to raczej też