Wpis z mikrobloga

Zobaczycie, na #metacritic ocena graczy będzie niska - od 2 do 4/10, w zależności od tego, ilu ludzi jest obrażonych za brak #gry #starfield na #ps5. Na #steam natomiast będą recenzje "w większości pozytywne", raczej nie spadną do " miaszanych", a po kilku miesiącach się zrobią "bardzo pozytywne".

Wiem, że jestem januszem tagów, ale nie udało mi się wcisnąć jeszcze #pcmasterrace XD
MarcinSzabla - Zobaczycie, na #metacritic ocena graczy będzie niska - od 2 do 4/10, w...

źródło: pobrane (15)

Pobierz
  • 14
@MarcinSzabla pewnie tak będzie. Niestety w dzisiejszych czasach zarówno oceny krytyków jak i graczy są nic nie warte. Gdyby może wprowadzili jakiś system weryfikacji czy ktoś faktycznie grał i był w stanie napisać kilka zdań, co się podobało a co nie.
@MarcinSzabla: Zabawne jak fani M$ tłumaczą sobie porażki ich ukochanej firmy jako "działanie fanbojów konkurencji". Tak samo jak słyszałem wywody fanów M$, że Windows Phone/Mobile to był najlepszy OS, ale androidowe i iosowe trolle obrzydzały go ludziom i przez to nie był popularny. XD

Zresztą to i tak hipokryzja bo robią dokładnie to samo. Ot chociażby wystarczy popatrzeć jakie fikołki robili klockarze przy premierze God of War Ragnarok.
@MarcinSzabla: Tak szczerze to dla mnie który nigdy nie lubił gier Bethy Starfield wygląda całkiem spoko. Wygląda jak gra z 2015 roku, ale czego można oczekiwać od studia, które technologicznie jest w czasach Obliviona. No i ta cena, trochę żal kasy jednak
@nostalgiwolf: Najgorsze, że mam lapka z 2016 r. i5, 2GB VRAMu oraz 8 GB RAMu i nie jestem niczyim fanbojem. Z nowych gier to u siebie w Bannerlorda grałem i jakieś pojedyncze tytuły (Elex, Doom 2016, Battlefield 1, Wieśka 3 nawet dobrze nie zacząłem) z okolic produkcji mojego lapka. GamePassa miałem 2 razy, ale mało z niego korzystałem, bo wolałem starocie, co mam na GoGu xd.

Z tym fanbojstwem Sony, to
@Olcziq: Ja uważam że całość dziennikarstwa powinna zostać zniszczona. Każdy """dziennikarz""" to opłacany propagandzista, czy to opłacany przez studia gier żeby im słodzić, czy to przez jakieś rządy żeby przepychać daną narratywę. Pasożyty które zarabiają na życie robiąc ludziom wodę z mózgu.
Ale dupa wam zapiekła XD #!$%@?, te same nicki 2 dni na Starfielda narzekają.


@MarcinSzabla: Kto? To był mój pierwszy komentarz na temat Starfielda. XD

To raczej klockarzy, bo system seller na którego tyle czekali okazał się kolejną typową grą Bethesdy. I teraz muszą wylewać żale na tagach PS'a sugerując, że paskudni soniarze celowo trollują wystawiając negatywne oceny bo im zazdroszczą.

PS: Skoro nie grałeś to skąd wiesz, że dobre?