Wpis z mikrobloga

Ja tych #!$%@? Zagrajników nawet nie oglądam. Sobie włączyłem reckę Quaza wczoraj.

Wynika z niej, że Bethesda postarała się jak na swój poziom i wyszła gra niezła, choć bez rewelacji. Owszem, optymalizacja nawet na high-endowych kartach wątpliwa, ale od strony technicznej bugów niby mało. Może puste, generyczne planety, ale kilka ma sporo ładnych detali. Może słaby wątek główny, ale trochę go ratują poboczne, często ciekawe. Niektóre postacie chyba spoko, choć wiele jednowymiarowych. Prosty system rozwoju postaci i dobra walka. Grafika nierówna. Urozmaicająca mechanika budowy i modyfikacje statków. Aspekt kosmiczny zrobiony mocno po macoszemu, trochę jak szybka podróż. Ekrany ładowania. #!$%@? z buta po planetach.

Nie grałem, ale z recenzji wynika, że mógłbym pograć, jakbym miał na czym. Widzę, że Wykop narzeka na każdy detal. Kto ma rację ?
#starfield #pcmasterrace
MarcinSzabla - Ja tych #!$%@? Zagrajników nawet nie oglądam. Sobie włączyłem reckę Qu...
  • 18
@MarcinSzabla: Jak można mówić, że gra jest niezła, skoro:
- wątek główny jak sam piszesz słaby,
- grafika jest obiektywnie nie z tej dekady,
- optymalizacja słaba,
- planety puste,
- wszystkie mechaniki spłycone.
Tak nisko dzisiaj stawiamy poprzeczkę, że o grze za 350 zł (jak ktoś chce już pograć), mówimy że jest niezła bo co, jak na to studio to bugów mało na premierę? Żarty jakieś?
@trxm: To że ci nie przeszkadza nie znaczy, że tych problemów nie ma. Ja gram od wczoraj i mi wszystkie te minusy doskwierają. Szczególnie wieczne ekrany ładowania, można szału dostać. Przykład starania się o prace jako asystent : Wróć na statek - poleć na stację kosmiczną - wypełnij formuilarz - wróć na statek - poleć na marsa - wejdź do bazy. I to wszystko w otoczce 5-6 ekranów ładowania + niepomijalnych
@krzywy_kanister gram już z 10 godzin i nic z tego vo wymieniłeś mi nie przeszkadza. Ty ile już grasz?


@trxm: nie oceniamy subiektywnie, a obiektywnie. Od strony techicznej (czy to jak dziala sama gra, grafika, czy mechanik w grze) jest słabo

Nie dam 350zł za gówno, co działa tak słabo (widziałem na Gamers Nexus benchmark fps i beka w uj w porównaniu do tego co widze na streamach) i ma mechaniki
Jak można mówić, że gra jest niezła, skoro:

- wątek główny jak sam piszesz słaby,

- grafika jest obiektywnie nie z tej dekady,

- optymalizacja słaba,

- planety puste,

- wszystkie mechaniki spłycone.

@Drmscape2: Podobne minusy co przy skyrimie i chyba każdej grze bethesdy, a większość ich gier jest minimum niezła. Nie bronię starfielda bo jeszcze w niego nie grałem, ale z ceną to faktycznie polecieli. Mimo tego wszystkiego w grach
@Drmscape2: Ta poprzeczka to teraz jest zakopywana coraz głębiej, już dawno spadła na ziemię. Jest źle, a będzie jeszcze gorzej, bo jak to mawiał szefu, gracze, są #!$%@? najgorsi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)