Wpis z mikrobloga

  • 1
@GrzegorzPorada: nie ma sensu płacić za 5 dni wcześniejszego dostępu IMO, ogólnie nie spodziewałem się wiele po grze Bethesdy a lubię sci-fi to stwierdziłem że sprawdzę, może zaskoczy - no ale jednak nie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dannykay: Bo masz coś co nazywa sie erpegiem bez elementów erpga, masz coś z grafiką która jest po prostu upośledzona. Momentami gra ma tekstury z rozdzielczości 640x400 i gubi cienie. Postaci są zrobiona tak #!$%@? brzydko że wyglądają jakby miały zespół dałna i wodogłowie. Bo jest grą o eksploracji kosmosu be elementu eksporacji. Planety są puste, randomowe lokacje nie są nawet randomizowane tylko są przeklejone te same. Nie mówiąc już o
  • Odpowiedz
@Skyworld dzięki za odpowiedź. Chodzi za mną star citizen, ale wymagania sprzętowe powstrzymują. Liczyłem na starfielda, ale widzę, że nie warto sobie zaprzątać doopy.
  • Odpowiedz
@KwarPowabny: troche mało, ja też tyle grałem to zdążyłem przejść kreator postaci i 2 pierwsze misje. Zgadzam się że troche gówno ale liczę że się rokręci, jestem ciekawy jak wygląda budowanie statku i grinding. Na ten moment nie opanowałem jeszcze zarządzania ekwipunkiem i mechanik.
  • Odpowiedz