Wpis z mikrobloga

@inrain88: zastanawia mnie czy takie pytania mogą stawiać tylko ludzie z IT.
Bo cała reszta rynku pracy nie robi tego dla przyjemności, misji czy powołania ale dlatego że trzeba za coś żyć i gdzie mieszkać
  • Odpowiedz
@inrain88: rodzina której chce zapewnić godne warunki.
No i najważniejsze w dzisiejszych czasach nie ma wyjścia żeby nie pracować, więc po co w ogóle się nad tym zastanawiać?
  • Odpowiedz
@inrain88: wyrosłem z chęci zbawiania świata w pracy i zrozumiałem, że robiąc co innego pewnie nie było mnie stać na tak wygodne życie jakie mam. Polecam do tego znaleźć coś konkretnie oderwanego od pracy w czym chcesz się spełniać.
  • Odpowiedz
Jeśli Wasza praca nie sprawia Wam radości, chwilowo, bądź od dawna. Co daje Wam siłę/motywację, aby jednak ją wykonywać?


@inrain88: Świadomość tego, że coś trzeba robić by zarabiać pieniążki. Żadna praca nigdy nie będzie Ci dawać ciągłej radości i satysfakcji. Hasełka typu "robię to co lubię, więc nie muszę pracować" to zwykłe #!$%@? naiwnych, młodocianych idealistów, którzy albo jeszcze nie pracowali albo dopiero zaczynają życie zawodowe. Wierz mi - nawet artyści
  • Odpowiedz
@inrain88: Ja pracuję zawodowo tylko dla pieniędzy. Jakbym nie musiał to zdecydowanie bym tego nie robił. Zaraz mi ktoś odpisze, że w sumie nie muszę. Tak, nie muszę, ale jeszcze mniej godnym osobiście dla mnie jest wyciąganie zasiłków. Czyli muszę pracować, żeby nie żyć z zasiłków, zapomóg itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lonate idealnie powiedziane, tak naprawdę to chyba główny cel chodzenia do pracy, wiadomo każdy by chciał mieć pracę którą lubi ale gownie chodzi o pieniądze
  • Odpowiedz