Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawi, jak oni w każdym wpisie muszą pokazać pogardę do pracy na etacie i osób robiących za minimalną XD W życiu by mi nie przyszło przez myśl żeby okazywać pogardę osobom robiącym za minimalną, jak zarabiam więcej Po pierwsze, może w i przypadku takich ludzi dzieje się coś, przez co mają ciężej znaleźć lepiej płatną pracę, a przede wszystkim, być może kiedyś się karta odwróci i sama będę robić kiedyś jeszcze za minimalną - żeby mieć pieniądze na życie.

#frajerzyzmlm
  • 16
  • Odpowiedz
@Ziom166: Każdy normalny człowiek nie czuje pogardy dla ludzi pracujących uczciwie, nawet jak jest to praca stosunkowo prosta i mało prestiżowa.
Myślę, że to rodzaj pseudo marketingu, chcą trafić do naiwnych osób, które są gotowe wiele poświęcić, żeby mieć tylko to obiecane, bogate życie. Nie celują w też ludzi ogarniętych i inteligentnych, bo tym, szybko się zapali lampka, gdy poznają zasady współpracy.
  • Odpowiedz
@Ziom166: człowiekiem się jest, prezesem się bywa. A klasę ludzi poznaje po tym jak traktują tych”niżej” od siebie. Ostatnio gosc na Orlenie co tankuje auta byl w zajebistym szoku, ze wysiadajac z zona z tak drogiego auta z nim normalnie porozmawialismy . Przykre to.
  • Odpowiedz
@Ziom166 najlepsze te ich teksty typu „osoba doświadczona na siłowni nigdy cie nie będzie krytykować ze próbujesz swoich sił” na co oni #!$%@? gardzą wszystkimi ze każdy próbuje zarobić tak jak umie, wg mnie to hipokryzja i ha tfu na nich
  • Odpowiedz
@Ziom166: To raczej wyniki z mentalnosci, trzeba zarabiac duzo zeby kazdy widzia, a do tego gardzic biedakami co robia za minimalna. Tak ich wykreowaly media i influencerzy. Zycie w przepychu na krotkich filmach, udawane szczescie, pokazywanie, ze tylko pieniadze daja szczescie. Mlodzi sa tym przesiaknieci i jedyne czego chca to hajsu. Co innego jest zyc na jakims poziomie rodzina, dom, wakacje, jakas poduszka finansowa. Co innego sa versace, gucci i inne
  • Odpowiedz
@Ziom166: a najzabawniejszy jest fakt, że gardzą ludźmi, którzy robią na etacie za minimalną, a ponad 95 procent osób w tych mlmach nawet tej minimalnej nie zarobi. Jeszcze wpadają na tym w długi i dalej ślepo w to wierzą.
  • Odpowiedz
@Ziom166: Zapominają też o fakcie, że tacy ludzie są w pewnym sensie filarem społeczeństwa, same w sobie społeczeństwo nie jest zbudowane z jednostek wyłącznie/głównie wybitnych - zwłaszcza pod kątem ilości zarabianych pieniędzy, na które tak kładą nacisk w swoim obrażaniu na okrągło takich ludzi

Gdyby nie te osoby pracujące za omawiane kwoty w okolicach minimalnej krajowej, to już widzę jakby załatwili cokolwiek na mieście albo co by jedli i pili XD
  • Odpowiedz
@Ziom166: Bo człowiekiem się jest, a nie bywa.

Uważam, że każdy ma jakiś tam szacunek na starcie i od jego decyzji zależy czy go straci czy nie.
Takie MLMowe mendy niestety nie zasługują na żadny.

Zwłaszcza pogarda dla osób mniej zarabiających mnie wku*wia, jak np. Taki gówno ytber czy inny influencer z rozwalonym ego odnosi się z pogardą do innych, gdzie gdyby nie oni, gdyby nie ta masa, to równie dobrze
  • Odpowiedz
@Ziom166: najlepsze, że u mnie to właśnie w dużej mierze ludzie którzy bawią się w mlm czy inne gówno, to dzieci takich ludzi. Takiego Tadzia kierowcy MPK i Jadzi co w biedronce na kasie siedzi. W większości przypadków tacy ludzie śmieją się w internecie ze swoich najbliższych. Ale jak życie ich zweryfikuje to będą pewnie zaczynać od samego dołu i nie mam tu na myśli piramidy finansowej, chociaż w wypadku niektórych
  • Odpowiedz
Ale oni to robią specjalnie. Tworzą otoczkę elitarności i pokazują, że Ty też możesz być elitą pośród plebsu.
  • Odpowiedz
@Ziom166 Ja zawsze współczuję takim ludziom i staram się pamiętać, że różnie się może w życiu ułożyć. Sama kiedyś pracowałam za minimalną. Szanuję i doceniam ich pracę.
  • Odpowiedz