Wpis z mikrobloga

Pragnę przypomnieć, że w 2023 pan Sławomir Nowak, będący właścicielem firmy Sorfay z Krzyżowej pomaga #kononowicz z drugiego końca Polski, pomaga komercjalizowac jego osobe, pomaga mu w chorobie, zapewnia mu bezpieczeństwo, a wszelkie oszczercze doniesienia na ten temat stara się rozwiazywac droga prawna traktując je jako atak na swoją osobę.
#szkolna17 #sradek #centaurzbielska #lateksy
jak boli dupa tych ktorzy nie maja na wejscie 200zl XD biedni bracia kolodziej do ktorych krzysiu nie chce wyjsc bo maja w kieszeni tyle co na kaszanke a krzysiu wlasnie marnuje 10 obiadow z zodiaka za 300zl i w dupie ma jakiegos frajera ktory gania z warzywami albo jezdzi na taksowce XD
lepiej zapytajcie wojcika jak to bylo z propozycja dzielenia sie z zalewskim 50/50 bo byla taka propozycja z pewna niesmialoscia, lukaszek sie chwalil ze on sam filmy montuje, ze "jesli zalewski nie umie to on moze wrzucac" XD niektorym nie potrzeba wiecej niz 3 slowa by to wyczuc, aronia od razu mu odmowil bo wiedzial co to za "czlowiek" (z mikrofonem w pupie XD przez cale wideo z tej prywatnej rozmowy przeswituje kolor czerwony XD) #patostreamy
twardy_kij - Pragnę przypomnieć, że w 2023 pan Sławomir Nowak, będący właścicielem fi...
  • 5
  • Odpowiedz
lepiej zapytajcie wojcika jak to bylo z propozycja dzielenia sie z zalewskim 50/50 bo byla taka propozycja


@twardy_kij: A jakies dowody panie kiju? Jak nie ma, no to kijem cie trzeba #!$%@? tak jak wszystkich bajkopisarzy. Żadnemu, absolutnie żadnemu nie można wierzyć z tego całego ZOO. Major padł, ale reszta nadal się patologizuje w tych swoim #!$%@?. Od Bielska przez.....a co ja będę tu wymieniał skoro wszyscy to wszyscy.
  • Odpowiedz
@pyczasty: Ochoroszczałeś pan? Tak było, bo pamiętam, że tak było. No #!$%@?? I jeszcze mi tu z pamięcią złotej rybki wyjeżdżasz i akceptacją, bo kij pamięta i Ty też? #!$%@?ć ich wszystkich równo, ale ostro cię pogięło w tej agitacji anty wójcikowej. Może było, może nie było, a ja tylko zapytałem.
  • Odpowiedz
@Kebabysaoplacone: po prostu ci mowi, ze taka propozycja padła i to jest fakt. dzialo sie to podczas tego nieudanego puczu na szkolną, do tej pory łukaszek nie rozliczyl sie z kononowiczem ale pieniazki na "wolną szkolną" to on zbierał :)

nie ochoroszczałem, po prostu dobrze pamiętam
  • Odpowiedz
@pyczasty: Możliwe, ale kto wierzy w teksty typu taka propozycja padła i jeszcze #!$%@? ma to być FAKT? Ci mówi to ten ostateczny argument? To fakt? Bądźmy poważni na tym niepoważnym tagu. #!$%@? Wójcika, ale #!$%@? wszystkich sprawiedliwie. Wszyscy zasługują na #!$%@?, ale na #!$%@? sprawiedliwe. FAKT? Co to jest fakt to dobrze wiesz i nie trzeba googlować prawda?
  • Odpowiedz