Wpis z mikrobloga

Ale ostatnio #blackpill na siłce widziałem. Ćwiczy chad, podchodzi dziewczyna (widać, że znajoma) i kręci z nim bajerę, ona się śmieje itd. on średnio zainteresowany. W końcu skończył trenować i poszedł gdzieś indziej, ona jeszcze została. Ja skończyłem robić siady i akurat przyszedłem niedaleko gdzie on znowu trenował. Minęła chwila i znowu ona się pojawiła i zaś do niego kręci. Widać było po jej zachowaniu, że już mokro, pożegnała go tekstem "hehe to Ci napisze na insta i się umówimy na wspólny trening". Minął tydzień, znowu ją widzę, tym razem inny znajomy do niej zagaduję, taki normik. Ona totalnie wywalone i mówi mu, że nie może rozmawiać, bo skupia się na treningu. Aż nagle znowu pojawia się ten chad, przybija piątkę z typem (wspólny znajomy) i zaczyna się festiwal śluzarstwa v2 z jej strony. Nagle zapomniała o treningu i z nim kręci. On zaś na nią #!$%@?, a ona ciągle z nim gada. Nie wiem jak się skończyło, bo stamtąd poszedłem.

Ja wiem, że faceci też mocno spermią do lasek i jak ktoś stoi z boku i tego słucha to cringe mocno. Ale jak kobiecie mocno podoba się facet fizycznie to mam wrażenie, ze w jej głowie jest tylko fantazja by nabić się na knagę i nic innego.
Z drugiej strony, podziwiam gościa, że, mimo że zagaduje do niego taka mocna 7 to typ ma totalnie w to wywalone xD
#logikarozowychpaskow
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nano22 Chad ma wywalone, bo to dla niego nornalna sytuacja, takich dziewczyn jak ona może mieć na pęczki. Ta dziewczyna też może mieć na pęczki normików, dlatego zlała tego normika. Ogółem siłownia w godzinach popołudniowych i wieczornych to jeden wielki festiwal spermiarstwa. Pamiętam taką trenerkę, z wyglądu 6/10, jak robiła spacer wokół siłowni, to każdy zagadywał, a niektórzy spermiarze byli napaleni, że potrafili gadać dziesięć minut zamiast robić trening. Raz widziałem
  • Odpowiedz
  • 3
@Nano22: ten cały blackpill polega na tym, że przystojni faceci bardziej się laskom podobają niż mniej przystojni xD? #!$%@? to kawał odkrycia xD Co następne? Że dobre dupy się facetom bardziej podobają niż ulane?
  • Odpowiedz
@Kai: Możesz już spi3rdalać napisać pod innym postem że wygląd nie ma tak wielkiego znaczenia jak wszyscy myślą i najważniejsza jest osobowość, pewność siebie i pasek dobrany do spodni.
  • Odpowiedz
@Kai:

ten cały blackpill polega na tym, że przystojni faceci bardziej się laskom podobają niż mniej przystojni xD? #!$%@? to kawał odkrycia xD Co następne?


Już tłumaczę polactwu. To, że determinowany biologicznie jest nie tylko twój ryj, ale także wzrost, zachowanie, osobowość, temperament, skłonność do agresji, IQ, talent do muzyki, prawdopodobieństwo bycia zakolakiem i tak dalej. To, że nie możesz przeskoczyć pewnego poziomu nawet jak próbujesz się 'rozwijać' na niektórych
  • Odpowiedz