Wpis z mikrobloga

W wczorajszym wpisie przedstawiałem Państwu pierwszy powód dla którego warto zainteresować się biznesem ąlajn w celu zarabiania przez wifi.
Dzisiaj powód numer 2, a mianowicie:
"Financial markets turn the money of the everywhere and everything world.
My money, your money, yours mum money, yours dad money, everyone."
Zapraszam do oglądania.
#frajerzyzmlm #mlm #dailysebcel #sebcel
Odchod_Pasywny - W wczorajszym wpisie przedstawiałem Państwu pierwszy powód dla które...
  • 29
@Odchod_Pasywny: W sebcelu jest sporo rzeczy które są autentycznie cringowo - zabawne, ale chyba najbardziej mnie zawsze ujmuje jak w trakcie jakiegoś niezrozumiałego monologu po angielsku nagle patrzy w kamerę, zmienia wyraz twarzy na taki groźny/psychopatyczny i myśli że właśnie powiedział coś przełomowego/szokującego dla widza.
ViFio - @Odchod_Pasywny: W sebcelu jest sporo rzeczy które są autentycznie cringowo -...
Oglądam to i w sumie z jednej strony mi przykro, a z drugiej strony też mi przykro.

Przykro mi, że śmiejemy się z gościa, który ewidentnie się w życiu gdzieś pogubił.
Przykro mi też, że brak mi choć połowy odwagi, żeby nagrywać po angielsku, choć tym językiem posługuję się chyba dość sprawnie, bo rozmawiam po angielsku z klientami na spotkaniach od paru lat.

Gdybym się nie bał, byłbym znacznie dalej z moimi
Przykro mi, że śmiejemy się z gościa, który ewidentnie się w życiu gdzieś pogubił.


@KrzLis: To jest sedno sprawy. I głęboki dylemat moralny. Czy świat robi ci przysługę mówiąc że "się pogubiłeś" czy może powinien cię zostawić w twoim błędnym przekonaniu?
Zazwyczaj coś takiego nie powinno obchodzić postronnych ale być wyjaśnione przez bliskich? Tylko że te metody a la sekta, na wejściu wmawiają ludziom żeby nie przejmowali się głosem bliskich. Żeby