Wpis z mikrobloga

Da się teraz gdzieś dostać tramadol na #erecepta ? Jajco i prostata mnie tak na#!$£¥!, że z bólu nie mogę wytrzymać, a przy leczeniu i prośbie o tramal słyszę „Za MłOdY jEsTeŚ nA TaKiE cHoRoBy”. Wcześniej przed zmianami dało rade, a teraz nawet nie próbuje bo podobno przepalanie pieniędzy. Trzy lata się za mną ciągnie i nic nie wychodzi w badaniach, a tramalu nie dadzą bo przecież taki młody to oczywiście ćpun. Historie leczenia mam ale nie mam zapisanych wskazań do stosowania przez co jest problem.
#zdrowie #lekarz #recepta
  • 9
  • 0
@Ksemidesdelos: tak jak pisałem ja jestem za młody i nie mogę mieć takich chorób, każdy ma #!$%@? po całości i jakieś śmieszne saszetki z żurawina i cynk chce przepisywać no to sorry jak na badaniach nic nie wychodzi
  • 0
Dzisiaj idę, co jakiś czas miałem robione i z początku prostata powiększona, z jądrem nic. Mimo wszystko panowie nie taki temat był, potrzebuje namiary bo do roboty chodzić nie mogę
@qwertyas: Jeśli na prawdę nie chcesz ćpać a tylko przeciwbólowo to dorete już łatwiej idzie dorwać, a jak chcesz sobie legalnie i bez problemowo opio poćpać to zapisuj się do poradni leczenia bólu
@qwertyas: Jeśli na prawdę nie chcesz ćpać a tylko przeciwbólowo to dorete już łatwiej idzie dorwać, a jak chcesz sobie legalnie i bez problemowo opio poćpać to zapisuj się do poradni leczenia bólu


@drakan8 Tak z ciekawości... z czym z Doreta łatwiej jak Doreta zawiera tramadol?