Wpis z mikrobloga

@cabeiu: No i oczywiście pobierać losowe pliki .dll z Internetu i grzebać w folderze Windows bo olaboga #!$%@? komuchy kcom mi odebrać wolność bo przeglondarka mi nie działa a podmianka .dll to naprawia, ale przynajmniej jestem wolny i Microsoft nie kontroluje mi systemu i mnie nie szpieguje.

Ludzie którzy nadal siedzą na Windowsie 7 albo co gorsza Windowsie XP to naprawdę wyjątkowe przypadki #!$%@? umysłowego i wybiórczej logiki. xD
@airflame: Nie no, rozumiem że po prostu na co dzień z tego Win7 nie korzystasz, ale są tacy którzy tak robią i robią niesamowite fikołki żeby tylko zostać na Win7 bo mają jakieś uparte poglądy że Win10/Win11 to zuo a Win7 był najlepszy i nigdy go nie porzucą.

Mój komentarz był w nawiązaniu do właśnie tego typu ludzi. Ty jak widać nie jesteś z tej grupy bo nie masz uprzedzeń przed
@supra107: ja uważam że nowsze systemy coraz bardziej pobierają info o użytkowniku i szufladkują ich. Ale co zrobić można co najwyżej zablokować ruch sieciowy i pozwolić tylko na działanie www :)