Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze lewactwo to takie kukułki, utrzymują ich normalni ludzie pracujący(w tym przypadku matka) a oni po prostu niszcza wszystkich bo jak się nie zgadzasz to cię wyrzucają z gniazda (cancel culture) xd
  • Odpowiedz
@M4rcinS: u mnie kukułki ładnie zajęły stare gniazdo po gołębiach i kosach, ale nie widziałem jak wyrzucają z gniazda jaja. W sumie pani kos jak odlatywała, to pan kos stał i pilnował jaj, z tego co zauważyłem był nawet dym przez to, bo sójka się kręciła, ale czaiła się głównie na jajka gołębia i wtedy cyk po jajkach następnego dnia, a na to miejsce kukułka weszła na gotowe ( ͡
  • Odpowiedz
@celebert: Na szczęście nie udało się pisowi do końca przejąć sądownictwa i dzięki temu nie mamy "demokracji" niczym w Białorusi czy Rosji, gdzie za krytykę władzy trafia się do więzienia. Telewizję "publiczną" już sprowadzili do tego poziomu.
Krótkowzroczność i zaślepienie ludzie pokroju @celebert jest przerażająca ()
  • Odpowiedz
Czyli przylatuje z Afryki... ...wykorzystuje perfidnie tutejszych ptasich mieszkańców i odlatuje... ...jej dzieci ciągną "socjal", potem wracają do Afryki... ...dorastają i przylatują do Europy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@celebert: Jesteś zbyt mało inteligentny by dostrzegać pewne rzeczy. Nazwanie lewakiem kogoś kto uważa, że mamy dwie płcie, homoseksualizm nie jest normalny, a sprowadzanie uchodźców z krajów muzułmańskich odbije się nam czkawką - no spoko ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Widziałem wiele badań przedstawiających korelacje pomiędzy poglądami politycznymi - zgadnij na kogo oddała głos grupa licząca 60-70% i posiadająca wykształcenie podstawowe? Tak cię widzę (
  • Odpowiedz