Wpis z mikrobloga

Kolejny argument przeciw to ostrosc czcionki, z tego co czytam oledy przez swoj rozklad pikseli maja z tym problem.


@Szaszlykk: poprawili to w najnowszej generacji (która chyba jeszcze nie wyszła, po lewej na obrazku stara po prawej nowa), nadal zielony jest nad czerwonym i niebieskim ale kształt inny i podobno jest dużo lepiej.

Co do wypalania to nie odważyłbym się korzystać z tego jako monitora do neta, jako drugi monitor tylko
MisPluszowyZWadaWymowy - >Kolejny argument przeciw to ostrosc czcionki, z tego co czy...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szaszlykk: mam ten monitor co kolega, tylko w wersji DWF od stycznia, nie ma wypalenia, a czcionka jest normalna. Na burn in jest gwarancja 3 lata więc git
  • Odpowiedz
  • 0
@betju: przy czcionce widać delikatną różnice ale kurde to nie jest monitor do Excela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie też przez tą długą gwarancję nie brałem Samsunga tylko alienware, chętnie nawet dokupił bym jeszcze 2 lata gwarancji i byłby święty spokój
  • Odpowiedz
Alienware AW3423DW


@PanPrezes_PL: Jaram się technologią że za kilka lat każdy będzie mógł mieć w domu monitorek/tv 4K HDR z 1500 nitów jasności, 240hz na jakiejś odmianie OLEDa nie wypalającej się. To dopiero będzie granie... w heroes IV :D
  • Odpowiedz
  • 4
@Szaszlykk: OLEDy po prostu nie są przeznaczone do pracy biurowej, oglądania telewizji informacyjnej przez pół dnia. Mój tata się śmieje z OLEDów bo kiedyś wujek kupił i mu się wypalił pasek tvn24. xD A prawda jest taka, że trzeba najpierw znać zastosowanie - do filmów, seriali, gier na konsoli zajebiste. Mam LG CX i obraz jest niesamowity. Jako monitor osobiście mam wątpliwości, oczywiście można się bawić tak jak jakiś komentujący tutaj
  • Odpowiedz