Wpis z mikrobloga

Droga ekspresowa S8 podlega pod Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), a więc pod ministerstwo infrastruktury i partyjnego kolegę Oskarka - Andrzeja Adamczyka, tego który kupił sobie tytuł magistra :3


@JAn2: ale droga działa ( ͡° ͜ʖ ͡°), problem jest z systemem kanalizacji deszczowej za który to GDDKiA nie odpowiada.

Można się do tych pisowskich debili #!$%@?ć ale tutaj nie GDDKiA jest problemem
@JAn2: ja tam się nie znam, ale jakby sąsiad niżej zapchał pion u siebie i zatkał wszystkie odpływy, to u mnie też woda zaczęłaby wypływać. To wtedy ja byłbym winny czy ten do kogo moja woda powinna płynąć?
@JAn2: GDDKiA zarządza drogą S8, ale nie kanalizacją miejską. To kanalizacja miejska nie przyjmuje wody z jezdni. A więc jakby się kogo czepiać to systemu pod zarządem Wwy.
@Reezu To za co finalnie odpowiada kanalizacja miejska w Warszawie skoro podlega pod premiera? Za nic? To za co biorą pensje? Idąc takim rozumowaniem to nie podlegasz pod swojego szefa tylko prezesa całej firmy/korpo.
@Mathas: Kanalizacja miejska to gospodarka wodna według Ciebie? XD

Kanalizacja miejska nie jest w stanie dobrze działać, skoro gospodarka wodna działa #!$%@?. Woda musi być odprowadzane, kanalizacja to nie jest studnia bez dna.

Idąc takim rozumowaniem to nie podlegasz pod swojego szefa tylko prezesa całej firmy/korpo


@Mathas Idąc tym rozumowaniem to jeżeli korporacja (gospodarka wodna) nie jest w stanie dostarczyć narzędzi zakładowi pracy (kanalizacja) to zakład pracy nie będzie działał.
@Mathas: Nie no, wiadomo, że lepiej idzie Wodom Polskim za rządów PiSu, takich agentów pozatrudniali, bo to przecież za PEŁO była największa katastrofa w historii Wód Polskich, gdzie Wody Polskie zezwoliły na zrzut odpadów do Odry. A NIE, CZEKAJ XD To było za PiS i cały świat się dowiedział, że polskie rzeki powoli zamieniają się w Ganges XD

PS. Czy ja naprawdę muszę przypominać, że od ponad 8 lat PO nie
@Mathas: Ale spoko, ewentualnie możemy zrzucić winę na GDDKiA, która również jest zarządzana przez państwo, a nie miasto. Bo przecież GDDKiA na trasie S8 ma własną, niezależną od miasta kanalizację deszczową. I co? I jajco. Też nie da się odprowadzić wody, czemu? Bo Wody Polskie leżą i kwiczą w tym temacie.

Więc albo opady są zbyt intensywne i pogodzimy się, że państwo nie jest w stanie nic z tym zrobić, albo