Wpis z mikrobloga

Lewica chce wprowadzić prawo, aby to oskarżony o gwałt udowadniał uzyskanie zgody na seks. W jaki sposób?

Dla mnie jako kobiety liczy się odwrócenie ciężaru dowodu tak, że to nie ofiara będzie musiała udowadniać, że ją zgwałcono, że sprawca zastosował przemoc fizyczną lub inną formę przemocy; to sprawca będzie musiał udowodnić, że była zgoda.

~ Wicemarszałek Senatu, Gabriela Morawska-Stanecka (Lewica)

Pani wicemarszałek powiedziała to przy okazji ustawy o zmianie definicji zgwałcenia, która każdy stosunek bez wypowiedzenia słowa "tak" traktowałaby jak gwałt. Przy czym, to mężczyzna musiałby udowadniać, że to słowo "tak" padło. Jak? Tego Lewica już nie powiedziała. Czy dyktafon w telefonie byłby wystarczającym dowodem? Nie wiadomo.

Niestety, znalezisko na ten temat zostało zakopane jako "duplikat". Ustawa wprowadzająca ten przepis pochodzi z 2021 roku i została odrzucona głosami PiS i Konfederacji. Za ustawą głosowała Lewica i Koalicja Obywatelska. Po wyborach ustawa zapewne będzie forsowana ponownie.

źródło: Lewica: Rozpoczęły się konsultacje społeczne dot. projektu zakładającego zmianę definicji gwałtu

#bekazlewactwa #lewackalogika #przegryw #polityka #depresja #gwalt #prawo #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #seks
sildenafil - Lewica chce wprowadzić prawo, aby to oskarżony o gwałt udowadniał uzyska...

źródło: lewica

Pobierz
  • 32
@Zwierz33: Po prostu wrzucasz przykłady które nie mają miejsca w życiu codziennym, laska jak nie chce się bzykać to jest ściśnięta i nie ma #!$%@? we wsi żebyś otarć nie narobił, chociaż może to mój wielki kutang robi kuku nawet mokrym laskom, no nie wiadomo, nie wiadomo. I wrzucasz nagranie które pokazuje że w przypadku fałszywego oskarżenia to wychodzi na jaw. Gdyby nie wychodziło to byś o tym nie wiedział, czaisz?
@dorszcz: dokładnie to się robi jak się nie chce Wagnera złapać przy przygodnym seksie, w sumie z tego co napisałeś można wywnioskować alternatywę - albo nie ruchałeś spontanicznie, albo jesteś oszukany przez system oświaty i znasz budowę pantofelka ale o sti/std nie słyszałeś(a w takim wypadku przykro mi, system powinien lepiej działać)
@sildenafil przecież to są psychole. Brak słów.

Zajebisty wybór mamy w tym kraju. Albo konfedepisowski katotaliban; albo bęcwał Hołownia który chce zlikwidować gotówkę; albo KO które zmienia zdanie jak tylko wiatr zawieje (500+ złe, a nie, jednak dobre. Imigranci z ciepłych krajów dobrzy, a nie - jednak źli) i jeszcze teraz wpychają na listy proto-Czarnka aka Giertycha; albo w końcu zj3by od robienia z wszystkich mężczyzn gwałcicieli w domyśle.

Ten syf może
@sildenafil: Od jakiegoś czasu tak sobie myślę, że całkiem możliwe, że PiS będzie rządził 3 kadencję. Przeciwko sobie ma tak upośledzoną opozycję, że wystarczy kraść Polakom kasę by ją następnie rozdać i słodko #!$%@?ć o patriotyzmie, wierze itd i zwycięstwo jest w zasięgu ręki.
@barnej-flinston:

I wrzucasz nagranie które pokazuje że w przypadku fałszywego oskarżenia to wychodzi na jaw. Gdyby nie wychodziło to byś o tym nie wiedział, czaisz?


Widziałeś kamerę w windzie ?
Ogólnie zdziwiłbyś się co ludzie mają w głowie i co potrafią odwalać. Szukałem tych o których pisałem przedtem ale chwilkę bo czasu nie mam na to teraz. Nie znalazłem być może usunięte są z YT, typ miał w domu nie z
Zwierz33 - @barnej-flinston:
I wrzucasz nagranie które pokazuje że w przypadku fałszy...
@Zwierz33: Ty nieironicznie wrzuczasz ROTCZAJDLLA XD W Hiszpanii ludzie się #!$%@? że bogaci Niemcy przyjeżdzają i podnoszą cenę domów i potem te domy stoją pusto. Nie popieram, ale rozumiem XD. Dopóki tam legislacji porządnej nie zrobią odnośnie airbnb i innego gówna od podnoszenia czynszów to ludzie będą się buntować. Powiem więcej - jakby to było dwieście lat temu to tam by łby spadały burżuazji.
@sildenafil: no to wtedy po prostu po stosunku dla bezpieczeństwa czym prędzej na policje złożyć zawiadomienie o tym, że to kobieta zgwałciła mężczyzne. oczywiście nic jej nie zrobią, ale jest dupochron i ona nie będzie mogła już nas oskarżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.