Wpis z mikrobloga

tym dłużej człowiek żyje w #krakow tym bardziej e cyrku się nie śmieje w sumie samo to miasto w sobie jest jednym burdelem i cyrkiem. Raz, że most dębnicki jest w remoncie i w tym roku nie będzie skończony to od września odcinają w dodatku Salwator który narobi jeszcze większych korków. Kto przy zdrowych robi dwa spore remonty w jednym czasie plus Salwator był opcją ominięcia mostu dębnickiego. Władze miasta kochają utrudniać szarym ludziom życie ciekawe czy dojdzie do paraliżu całkowitego miastem bo od dawna pisze, że wszystko do tego zmierza https://krakow.naszemiasto.pl/remont-zwierzynieckiej-i-kosciuszki-potrwa-rok-odbylo-sie/ar/c1-9413055
  • 35
@PozorVlak zdziwię cię da się w godzinach szczytu nie stać w korkach wystarczy że znasz topografię miasta i jeździsz skrótami. Mam matkę po wypadku samochodowym i miała problemy z poruszaniem się więc przejazdy komunikacją były dużym utrudniem rower tym bardziej bez szans dla osoby która się bała panicznie przejść dla pieszych po wypadku więc zostawało tylko auto by jeździć do lekarzy rechabilitacje
@Niedogonisz:

xD nie każdy jest bezdzietnym singlem który lubi marnować swój czas

Od kiedy przejażdżka rowerem czy piesza wędrówka to marnowanie czasu xD. Idź powiedz to miłośnikom gorskich szlaków i szosowcom, co za debile że tak marnują swój czas.
Mówi się trudno, pchając się w dzieci powinieneś zakładać że pojawią się trudności i swoję trzeba odczekać. Dla innych np. twoje spędzanie czasu z dzieckiem może być stratą czasu, bo zamiast tego
@Niedogonisz: Jeśli dziennie poświęcasz dziecku godzinę czasu to marnujesz swój czas czy nie? Mógłbyś spożytkować bo na czymś pożyteczniejszym np. nauce, marnujesz swój czas? No moim zdaniem tak.
@Lardor: Ale to Twój wybór, rób jak czujesz i chcesz. Ja mam odwrotnie - uwielbiam kulturę, architekturę, restauracje, wydarzenia, bliskość wszystkiego. Mieszkałem jakiś czas na wsi w świętokrzyskiem i to nie moja bajka jednak - palenie byle czym w piecach sąsiadów, wścibskość, fałszywe znajomości, walka o centymetr działki, bo geodeta źle wytyczył, kosiarki od 7 rano w soboty. Waliło pisem w całej wsi. Wiadomo, że wieś wsi też nierówna. Ogólnie mnie
@Lardor bo trzeba pokazać, że coś się robi przed wyborami ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo lepiej zamiast wyremontować most droższą metodą, ale 3x szybciej, lepiej jest wykonywać dwa remonty przez 2 lata, żeby ludzie widzieli, że coś się dzieje