Wpis z mikrobloga

@gl0wa tak, są debilami jak wszyscy inni ale każdy ma własne wypaczenia. Przykładowo lewacy twierdzą, że płeć jest płynna i zmienna a pisowcy, że socjal poprawia sytuację gospodarczą.
Dlatego nie ma na kogo głosować. (,)
  • Odpowiedz
  • 6
@gl0wa no dobra, ale skad masz 100% pewność że bluetooth jest bezpieczne? To dość nowy wynalazek, ma raptem ze 20 lat, a sluchawek bezprzewodowych używamy zaledwie od dekady. Być może dopiero za kilkanascie lat poznamy jakie są dlugofalowe, negatywne skutki oddziaływania bluetooth na zdrowie..
  • Odpowiedz
@gl0wa jak słusznie zauważyłeś, jestem symetrystą. Dla mnie twierdzenia konfederackie (tutaj o bt) oraz lewackie (np. że mężczyzna może zajść w ciążę) są absurdalne na takim samym poziomie. Dlatego coraz poważniej rozważam świadomą nieobecność na wyborach. Żadna partia nie jest dla mnie akceptowalna w tym momencie.
  • Odpowiedz
Tak samo jak telefon komórkowy, którego moce musi być większa niż moc anteny Bluetooth. A co powiesz na wifi? 5g też Ci przeszkadza? Skoro tak Ci to przeszkadza to odpowiedź mi na jedno pytanie, czy używasz filtrów SPF też w zimie? Światło słoneczne ma udokumentowane działanie rakotwórcze i starzeniowe na skórę. Więc pewnie się przed nim zabezpieczasz, tak jak Japończycy i w zimę się smarujesz filtrami?
  • Odpowiedz