Wpis z mikrobloga

@barnej-flinston

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Masz jak nie masz czasu samemu analizować to możesz sobie poczytać czemu to jest bubel https://twitter.com/PMLeonarski/status/1657806856012587008


Niestety wywody tego gościa są dom
analizy bo strasznie chaotycznie jest napisany każdy z tych postów. Więc i tak będę musiał posiedzieć jutro nad 3 losowymi.

niektóre są nieaktualne.

Gość nawet nie przylozył ręki do prac nad tym. Jego argumenty nie wyszły poza 50 wyświetleń. na githabie chyba już zamknęli kilkaset "iszjusów"

Ale
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: widzę że jesteś z IT więc pewnie wiesz jak się pisze open source - każdy open source bez spójnej wizji i osób które są w stanie zweryfikować kierunek w którym idzie projekt pada na pysk. Stąd moje pytanie - skoro taki lamus prawny jak ja jest w stanie wyłapać to że dla UOPowców będzie większy podatek niż teraz(złodziejski podatek dochodowy) to jak ja mam wam uwierzyć że się nie wywrócicie
@Sinklinorium: Trzeba mieć po prostu bardzo giętki kręgosłup moralny, a kandydat ma taki, bardzo giętki co tylko potwierdza swoimi wpisami...
No i jedno pochwalić należy, idealny przyszły poseł, odwracać kota ogonem i ostatecznie nie odpowiadać na pytania potrafi jak mało kto XD
A i typowy konfederata bo mimo dowodów na to co wygadują koledzy, będzie udawał że niczego takiego nie mówili, albo chodziło im o coś zupełnie innego lub też po
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:


O, wreszcie ktoś z Konfy, bo gdy zadałem to pytanie wyznawcom, to był kwik zamiast sensownych odpowiedzi.


Teraz pytanie - W Konfie jest dość powszechny pogląd na to, że nie powinno być sanepidu, "bo jak się ktoś struje parówkami od jednego producenta, to kupi od drugiego".


Czy również tak uważasz? W tej kwestii powinna decydować "nrwr"?


@inozytol: No przecież mają rację leffaku! Jakbym umarł z powodu zatrucia jedzeniem w