Wpis z mikrobloga

@barnej-flinston Zgadzam się, że na Frontendzie można więcej, a szczególnie tym co robię - embedded. Ale ja lubię naprawiać zniszczone rzeczy i zawodowo i hobbistycznie, a ten kraj jest wyjątkowo zniszczony. I np. takie ustawy Mentzena są świetną rzeczą. A rozwalił mi mózg jak wrzucił na Githuba! Uznałem, że tak ma wyglądać poważne państwo i takie zmiany chciałbym robić! Bycie posłem to naprawdę niefajna robota. Szczególnie w Polsce. Wszyscy myslą ze jesteś
  • Odpowiedz
@Sinklinorium

Znam, widziałem, slyszałem

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: osoba kulturalna nie powinna więc mieć nic wspólnego z tego typu personami. Serio nie ruszają Cię słowa Korwina o rozbudzaniu kobiecości? Masz może psa lub inne zwierzę i na prawdę nie oburza Cię to, że pewien cymbał z którym będziesz pracował i podawał mu rękę uważa, że te zwierzę, które darzy Cię zaufaniem to tak właściwie nie czuje bólu?


Nikt nie mówi że psy nienczują bólu.
  • Odpowiedz


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:

O, wreszcie ktoś z Konfy, bo gdy zadałem to pytanie wyznawcom, to był kwik zamiast sensownych odpowiedzi.

Teraz pytanie - W Konfie jest dość powszechny pogląd na to, że nie powinno być sanepidu, "bo jak się ktoś struje parówkami od jednego producenta, to kupi od drugiego".

Czy również tak uważasz? W tej kwestii powinna decydować "nrwr"?
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:
Nikt nie mówi że psy nienczują bólu
Dokładnie w 1:44 tutaj:
https://twitter.com/Fundacja_Viva/status/1307940915940601856

Ciekawym jest, że do "lekkiej pedofilii" Korwina Pan się nie odniósł...

Wolę dziwacznego Sławka z ustawami niż Morawieckiego z 250 000 000 000 zł wyprowadzonymi za budżet.

A ja to widzę tak: należy Pan do grupy ludzi, którzy będąc w Partii mają głos i są słuchani w społeczeństwie. Gdy jakiś chory umysł nasłucha się Korwina (no bo jak
  • Odpowiedz
@inozytol nrwr z nożem.

Niestety pojadę szlagierem. W idealnym świecie oczywiście, że nie wiem. Obecnie sanepid i tak działa baaardzo słabo. Ale jest potrzebny

Chociażby ostatnie wydarzenia na Kolei , Na granicy, czy właśnie z tą bakterią. Jaka jest szansa że to np. Rosjanie albo Inny kraj chcący wywoływać niepokoje? Duża a na pewno bardzo prawdopodobna.

Z sanepidem mam mały problem bo W styczniu 24 chyba 2020 roku zamiast lokalnych sanepidów stworzono
  • Odpowiedz
nrwr z nożem.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:

Nadajesz się na polityka :) Delikatnie w kwestii konkretów, dużo niepotrzebnej treści, skakanie z tematu na temat i brak sensownej odpowiedzi. Teraz nie wiem, co o tym myśleć. Czy uważasz tak, jak napisałeś. Czy uważasz, że rzeczywiście jest potrzebny, ale puszczasz oczko do wyborców i/lub szurów.

Uznajmy jednak, że kandydat na posła - Mateusz Jakub Andruszkiewicz uważa, że Sanepid spełnia swoją rolę i jest potrzebny w Polsce.
  • Odpowiedz
@Sinklinorium Masz dużo racji. Ale prawdopodobieństwo, że ktoś się nasłucha powycinanych kawałków Korwina i coś zrobi złego jest mniej prawdopodobne niż nasłucha się Tuska czy Kaczyńskiego (czynni politycy obu stron ginęli w zamachach).

Korwin nie nawołuje do zbrodni, a po prostu podaje przykłady... brzydko mówiąc z tyłka. Przynajmniej ja to tak odbieram ale też nie śledzę czynnych polityków z ich dziwnymi wypowiedziami, albo mój mózg przyzwyczajony po prostu filtruje.

Tego z bólem
  • Odpowiedz
@inozytol

> nrwr z nożem.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:


Nadajesz się na polityka :) Delikatnie w kwestii konkretów, dużo niepotrzebnej treści, skakanie z tematu na temat i brak sensownej odpowiedzi. Teraz nie wiem, co o tym myśleć. Czy uważasz tak, jak napisałeś. Czy uważasz, że rzeczywiście jest potrzebny, ale puszczasz oczko do wyborców i/lub szurów.


Uznajmy jednak, że kandydat na posła - Mateusz Jakub Andruszkiewicz uważa, że Sanepid spełnia swoją rolę i jest potrzebny
  • Odpowiedz
Tak samo jak wy nie odpowiadacie za myśli użytkowników Wykopu. Bo w końcu wszyscy na wykopie mają wspólny cel np. śmieszkowania, ale różne poglądy


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: poseł szurów przyrównał konfederosję do wykopu, a kuce i tak powiedzą, że to nie jest partia-mem xD
  • Odpowiedz
Sanepid to nie tylko Żarcie.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:

1. "Oni to wiedzą, Kocie".
2. Liczyłem na to, że gdy wspomnę o "paróweczkach" to jednak zostaniemy przy badaniu/dopuszczaniu żywności. Mogłem wpaść na to, że jako polityk będziesz "krążył" a jako polityk konfy będziesz pisał o "plandemii".

Chciałem się dowiedzieć, co o tym sądzisz. Z czystej ciekawości. Ponieważ nazwę każdego, kto używa "argumentu" sraczki po parówkach, umysłową rozwielitką. Żyjemy w czasach, gdy wystarczy wejść na
  • Odpowiedz
@barnej-flinston

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Masz jak nie masz czasu samemu analizować to możesz sobie poczytać czemu to jest bubel https://twitter.com/PMLeonarski/status/1657806856012587008


Niestety wywody tego gościa są dom
analizy bo strasznie chaotycznie jest napisany każdy z tych postów. Więc i tak będę musiał posiedzieć jutro nad 3 losowymi.

niektóre są nieaktualne.

Gość nawet nie przylozył ręki do prac nad tym. Jego argumenty nie wyszły poza 50 wyświetleń. na githabie chyba już zamknęli kilkaset "iszjusów"

Ale
  • Odpowiedz