Wpis z mikrobloga

#podrozujzwykopem #podroze #kenia
Cześć Wam,
Rozważam wycieczkę do Kenii w połowie października z biurem Rainbow. Możliwe jest wykupienie wycieczki na dwudniowe safari Tsavo East. Ktoś z Was korzystał?
Jak wygląda kwestia noclegu tam w tym parku narodowym?! Jakie warunki? (widziałem filmik ze strony r.pl)
Widzę wg map zanieczyszczenia światła, że to jest piękna ciemnica, więc z chęcią pobawiłbym się w #astrofotografia , ale może się okazać, że na miejscu ten kompleks noclegowy jest oświetlony jak choinka, co skutecznie pozbawi mnie złudzeń co do fajnej fotki.
Pozdrawiam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@w00nski: raczej nikt Ci nie odpowie, a nawet jeśli, to może się to rozjechać z rzeczywistością. Biura podróży korzystają z lokalnych biur podróży i nie da się wykluczyć, że raz korzystają z jednego, a raz z drugiego, albo że jedno biuro korzysta z różnych obiektów, zależnie od ich dostępności. Nie mają tam jednak nawyku rozświetlania obiektów i nawet w moim resortowym hotelu wystarczyło odejść na plażę i było "czarno", bo
  • Odpowiedz
  • 1
@kishibashi: petarda, dzięki za opinię! akurat jeden gość pisał, że miał dwudniowe i poleca z całego serca, bo pierwszego większość mu się pochowała i mało co widział, natomiast drugiego wszystko mu oddało.
ja byłem na safari na sri lance i tam mieliśmy fantastycznego przewodnika, doznaliśmy wielu świetnych doświadczeń i na pewno w miarę możliwosći będę wszędzie próbował w safari. pozdro
  • Odpowiedz
@w00nski jak jeszcze nie kupiłeś wycieczki z rainbow na safari to nie kupuj. Drożej i gorsze warunki jazdy w porównaniu z tym co lokalsi oferują. Byłem z Randu za 250$ od osoby j mega zadowolony jestem
  • Odpowiedz
@w00nski kupując z rainbow płacisz 275usd albo wcześniej coś koło 1200 pln i jedziesz w 8 czy 9 osób busem/vanem jak zwał tak zwał gdzie jest ciasno i ostatni rząd w samochodzie nie może nawet stanąć bo mają dach twardy a reszta podniesiony.
Kupując u lokalsów którzy mówią po polsku płacisz max 250 USD i jedziesz max 6 osób w Toyocie land cruiser
  • Odpowiedz