Wpis z mikrobloga

Najbardziej frustrująca rzecz dla mnie jako prawiczka nie jest to, że nie wiem jakie to uczucie jest uprawiać seks, tylko pogarda i drwina ze strony społeczeństwa z jaką trzeba się zmagać w związku z bycia prawiczkiem.
Ludzie udają, że niby nie ma nic złego w tym i nie ocenia się ludzi po tym czy uprawiają seks, ale prawda jest taka, że ludzie od zawsze mierzyli sukces innych osób od ilości partnerek, z którymi uprawiali seks, a tych, którzy takich stosunków nie mieli traktują jako gorszy sort ludzi.
Prawiczki zawsze byli obiektami drwin i szyderstw w społeczeństwie, samo słowo "prawiczek" w dzisiejszych czasach jest synonimem porażki, nieporadnosci oraz używane jako inwektywa w celu ośmieszenie i upokorzenia przeciwnika. Natura.
#przegryw #blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks #przemyslenia #takaprawda #tfwng
Pobierz Amicia - Najbardziej frustrująca rzecz dla mnie jako prawiczka nie jest to, że nie wi...
źródło: 809b4105-19ba-49cf-bf30-3809dc7ae899
  • 34
@Zly_CzlowiekXD ja biorę pod uwagę że wiele kobiet jest głupia i tyle. Często się mylą w swojej "intuicji". Ale zgadzam się wiele kobiet potrafi to wyczuć, szczególnie gdy jesteś nieśmiały.

Ale gdy dziewczynom mówiłem że jeszcze nie miałem pierwszego razu to były zaskoczone.

Tylko one często myślą na takiej zasadzie
"jak to nie ruchał?, przecież to niemożliwe. Seks jest łatwo dostępn".

Kobiety bywają często niezwykle głupie. One potrafią zachowanie przeciwnej płci porównywać
@Panzwyklykly:

ja biorę pod uwagę że wiele kobiet jest głupia i tyle. Często się mylą w swojej "intuicji"


Oczywiście, ale ta intuicja to tak naprawdę podświadomość, czyli konkretnie gadzi mózg i to on w 0,3 sekundy jasno mówi czy jesteś hot czy not. To mechanizm czysto bilologiczny. Intuicja czasem krzyczy w głowie kobiety ale ona go ignoruje gdy widzi chada (np. patusa).

Ale gdy dziewczynom mówiłem że jeszcze nie miałem pierwszego
@Zly_CzlowiekXD dobra gościu bo mi tu redpillem lecisz. Co mnie to obchodziło rozmawiając o tym z dziewczynami którymi nie byłem zainteresowany?

Nie wylatuj tu z jakimś obniżeniem statusu. W ogóle to śmieszne trochę. Jakie konsekwencje ma obniżenie statusu gdy w oczach niezainteresowanych kobiet go nie posiadasz? To tak jakby się cieszyć że nie wdepnąłeś w gówno ale pies ci obsikał nogę xD
@Panzwyklykly:

dobra gościu bo mi tu redpillem lecisz. Co mnie to obchodziło rozmawiając o tym z dziewczynami którymi nie byłem zainteresowany?


Redpill bywa przydatny, ale dla przegrywa jest bezużyteczny, tu bardziej blackpill.
Kobietom nie przyznaje się do własnej słabości bo zawsze ją wykorzystają przeciwko tobie.
Skąd wiesz czy one nie mają wspólnych znajomych XD

Nie wylatuj tu z jakimś obniżeniem statusu. W ogóle to śmieszne trochę. Jakie konsekwencje ma obniżenie statusu
Najbardziej frustrująca rzecz dla mnie jako prawiczka nie jest to, że nie wiem jakie to uczucie jest uprawiać seks, tylko pogarda i drwina ze strony społeczeństwa z jaką trzeba się zmagać w związku z bycia prawiczkiem.


@Amicia: Ale w jaki sposób się to w Twoich spostrzeżeniach objawia? W jaki sposób tego doświadczałeś? Pytam z ciekawości, bo ja osobiście nie pamiętam wiele takich drwin, o ile cokolwiek, poza samymi tylko mediami głównego