Wpis z mikrobloga

Najbardziej frustrująca rzecz dla mnie jako prawiczka nie jest to, że nie wiem jakie to uczucie jest uprawiać seks, tylko pogarda i drwina ze strony społeczeństwa z jaką trzeba się zmagać w związku z bycia prawiczkiem.
Ludzie udają, że niby nie ma nic złego w tym i nie ocenia się ludzi po tym czy uprawiają seks, ale prawda jest taka, że ludzie od zawsze mierzyli sukces innych osób od ilości partnerek, z którymi uprawiali seks, a tych, którzy takich stosunków nie mieli traktują jako gorszy sort ludzi.
Prawiczki zawsze byli obiektami drwin i szyderstw w społeczeństwie, samo słowo "prawiczek" w dzisiejszych czasach jest synonimem porażki, nieporadnosci oraz używane jako inwektywa w celu ośmieszenie i upokorzenia przeciwnika. Natura.
#przegryw #blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks #przemyslenia #takaprawda #tfwng
Amicia - Najbardziej frustrująca rzecz dla mnie jako prawiczka nie jest to, że nie wi...

źródło: 809b4105-19ba-49cf-bf30-3809dc7ae899

Pobierz
  • 34
@Amicia: na pocieszenie powiem, że dziewica też średnio brzmi od pewnego wieku, bo jak zdrowa panna a cimcirimcim nie było? Facet może się pochwalić jak posunął x kobiet (O ile jest z czego się cieszyć) to kobieta już nie
@wypok_wypok: Chyba tylko jak nie masz żadnych znajomych. Nie da się nie wiedzieć nic a nic o życiu romantycznym znajomych- nie mówiąc o kumplach i tym bardziej przyjaciołach. Nawet jeżeli nie interesuje cię to za bardzo, to będziesz mniej więcej świadom kto jest w małżeństwie lub długoterminowym związku, kto r00cha/daje d00py na imprezach... no i oczywiście kto nigdy nie odzywa się podczas rozmów o kobietach, kto nigdy nie wspomina o swojej
@Amicia: Nie chodzi o prawictwo samo w sobie tylko o nieporadność do kobiet i dlatego prawiczki są wyśmiewani i traktowani jak gorszy sort.
@Zly_CzlowiekXD badania poproszę. A nie wróżenie z fusów. Owszem co niektórzy co nie ruchają są specyficzni. Ale oni nie są reprezentatywną grupą.

To tak jak ktoś się mnie pyta czy mam dziewczynę. Po co pytają skoro wiedzą że nie rucham? Powiem więcej, nawet kłamałem że byłem w związkach. I wiesz co? Uwierzyli. Dlaczego? Może dlatego że ludzie bywają naiwni w osądach?

Ludziom można takie bajki czasami sprzedawać i jeszcze ci będą zazdrościć
@Amicia: był tutaj kiedyś wpis chłopa co mając prawie 30 powiedział ludziom w pracy, że nigdy nie miał dziewczyny i narzekał, ze normictwo się z niego śmieje. Na pytanie po jaki #!$%@? im to opowiadał odpowiedział "ale czemu mam kłamać".

Ja wiem, że z autyzmem jest ciężko żyć, ale czasem dobrze nauczyć się podstaw współżycia społecznego.
@Amicia Moim zdaniem na drzwiach wejściowych do każdego bloku powinny być wywieszone listy osób które nigdy nie uprawiały sexu. Co 6 miesięcy kontrola. Ci co nie ruchają powinni płacić 2 razy większy czynsz i inne opłaty. Powinno się im tez odebrać prawa obywatelskie
@Amicia: Ja tam szanuję każdego prawiczka. Generalnie mimo tego, że jestem za tym, żeby ludzie uprawiali jak najwięcej seksu i mieli jak najwięcej dzieci, to i tak uważam, że bycie prawiczkiem jest bardziej szlachetne.

Pius XII wydał encyklikę Sacra Virginitas, w którym dowodzi m.in. o tym, że

dziewictwo jest wznioślejsze od małżeństwa.

Św. Paweł pisał o tym, że najlepiej jest się nie żenić, chyba że się nie panuje nad swoją seksualnością
@Panzwyklykly: nie mam na to badań, mówię z własnego doświadczenia.
Jak prawiczek żyje pośród ruchaczy to z pewnością będzie mógł skutecznie udawać że też jest ruchaczem, ale gorzej będą mieć prawiczki którzy nie mają do czynienia z ruchaczami.

Powiem inaczej: jeśli kobieta jest doświadczona to w zwykłej rozmowie potrafi wyczuć czy ruchał czy nie, wystarczy że wykona pewne zachowania czy gesty i zobaczy reakcję. Prawiczki często mocno się zawstydzają, robią się