Wpis z mikrobloga

Biedroń:

Drogie panie jak wasz wnuczek głosuje na Konfederacje to zabierzcie mu dowód.

Pomijając patologie gościa który jest znany z tego, że jest gejem...

I to że nawołuje do przestępstwa...

Jest Aplikacja nazywająca się mObywatel.

Oczywiście technologicznie zacofana #lewica i #neuropa tego nie może wiedzieć.

Czy smartfony są faszystowskie? #polityka
  • 48
@fristajl: w sumie nie ma się co dziwić, że podnieca się konfą. Jakby popracował uczciwie parę lat to by zmienił poglądy na bardziej cywilizowane
@fristajl

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz ale wiesz, że on był prezydentem Słupska np.? Strasznymi populizmami walisz, nie myślałeś żeby jednak z list pisu startować? Bardziej charakterem do nich pasujesz. Zastanów się jeszcze - masz 7 tygodni :)


Napisałem przecież: Burmistrza

- Burmistrz dużego miasta powyżej 100 000 jest nazywany Prezydentem,
- możesz też to potraktować jako mój błąd.

Przypomnę jak to wyglądało.

Za kredyt 20 milionów pobydował w Słupsku wiele rzeczy,
Ewa Kopacz w nadziei,
Jest Aplikacja nazywająca się mObywatel.

Oczywiście technologicznie zacofana #lewica i #neuropa tego nie może wiedzieć.

Czy smartfony są faszystowskie? #polityka

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz
W tej Konfederacji to już was #!$%@?.
Tak, przekonam jakimś cudem wiekowego ojca (nie dziadka/babcie) aby zaczął używać smartfona. Oczywiście wcześniej muszę kupić telefon i przejść przez mozolny proces nauki starszej osoby.

Już to widzę.
A najlepsze jest to że i tak na PiS nie zagłosuje (nawet pomimo czternastej emerytury) bo
@Ogau

@fristajl: pochwalę się za niego. POTĘŻNY naukowiec. Kocha R&D, ale nigdy w R&D nie pracował xD. No ale chociaż gdzieś pracował w odróżnieniu od większości kolegów partyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Może i pan Mateusz nic nie osiągnął, ale za to Biedroń nic nie osiągnął bardziej.


Wszystkie miejsca gdzie pracowałem to działy "badań i rozwoju" z czego jestem dumny.
@ipkis123

>Jest Aplikacja nazywająca się mObywatel.

> Oczywiście technologicznie zacofana #lewica i #neuropa tego nie może wiedzieć.

>Czy smartfony są faszystowskie? #polityka

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz

W tej Konfederacji to już was #!$%@?.

Tak, przekonam jakimś cudem wiekowego ojca (nie dziadka/babcie) aby zaczął używać smartfona. Oczywiście wcześniej muszę kupić telefon i przejść przez mozolny proces nauki starszej osoby.


Już to widzę.

A najlepsze jest to że i tak na PiS nie zagłosuje (nawet pomimo czternastej
Wszystkie miejsca gdzie pracowałem to działy "badań i rozwoju" z czego jestem dumny.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: i co tam rozwinąłeś, że aż uciekłeś na testera? Jakąś nowoczesną broń nam w pit radwarze zaprojektowałeś w te 2 lata na stanowisku młodszego robaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ipkis123

>Jest Aplikacja nazywająca się mObywatel.

> Oczywiście technologicznie zacofana #lewica i #neuropa tego nie może wiedzieć.

>Czy smartfony są faszystowskie? #polityka

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz

W tej Konfederacji to już was #!$%@?.

Tak, przekonam jakimś cudem wiekowego ojca (nie dziadka/babcie) aby zaczął używać smartfona. Oczywiście wcześniej muszę kupić telefon i przejść przez mozolny proces nauki starszej osoby.


Już to widzę.

A najlepsze jest to że i tak na PiS nie zagłosuje (nawet pomimo czternastej
@Ogau
@Ogau

>Wszystkie miejsca gdzie pracowałem to działy "badań i rozwoju" z czego jestem dumny.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: i co tam rozwinąłeś, że aż uciekłeś na testera? Jakąś nowoczesną broń nam w pit radwarze zaprojektowałeś w te 2 lata na stanowisku młodszego robaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


w sumie to tak.

Nie uciekłem, ja testuję właśnie development i pomagam rozwiązywać problemy.
ja testuję właśnie development


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: no ciężko testować coś, co nie jest rozwijane. Problem w tym, że ty nic nie rozwijasz. Jesteś jak laborant w tradycyjnej wersji R&D. Prawdziwy development engineer mówi ci, co masz robić i tyle. No ale nawet jeśli byś robił coś wartościowego to prześmiesznie wygląda nabijanie się z osiągnięć Biedronia, kiedy sam niczego nie osiągnąłeś.
@Ogau @Ogau

>ja testuję właśnie development


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: no ciężko testować coś, co nie jest rozwijane. Problem w tym, że ty nic nie rozwijasz. Jesteś jak laborant w tradycyjnej wersji R&D. Prawdziwy development engineer mówi ci, co masz robić i tyle. No ale nawet jeśli byś robił coś wartościowego to prześmiesznie wygląda nabijanie się z osiągnięć Biedronia, kiedy sam niczego nie osiągnąłeś.


Szanuję Twoje spostrzeżenia. Bardzo fajne wywody, ale pierwsza część wypowiedzi