Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyłem, że nie brakuje tutaj użytkowników, którzy za największą życiową walidację uznają zaliczanie przypadkowych panien i podkręcanie swojego „body count”

Nie tędy droga. Serio.

Też kiedyś tak myślałem i poświęcałem mnóstwo czasu na imprezowanie i poznawanie kolejnych kobiet. Wydawało mi się wtedy, że jestem kimś, ale wiecie co?

Byłem w błędzie.

Po prostu szukałem w tym wszystkim jakiegoś dowartościowania, a dziewczyny, które spotykałem na mojej drodze robiły dokładnie to samo. Dziś leczyły swoje kompleksy ze mną, a za tydzień robiły pewnie to samo z kimś innym. Czysty hedonizm. Smutny obraz dzisiejszych czasów.

Prawdziwym kozakiem jesteś wtedy, gdy masz atrakcyjną i mądrą dziewczynę na wyłączność. Gdy idziecie razem przez miasto. Gdy czujesz wzrok facetów, którzy chcieliby być na twoim miejscu. Gdy cały świat widzi, że wybrała właśnie Ciebie.

Możesz mieć kilka mieszkań, najdroższe auta i zegarki, ale nic nie jest warte więcej niż piękna kobieta wpatrzona w Ciebie jak w obrazek. Największy status booster jaki można sobie wyobrazić.

Sami pomyślcie. Ile panien zaliczył w swoim życiu Brad Pitt?

Nikogo to obchodzi.

Ale praktycznie każdy wie, którą kobietę miał na wyłączność.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyłem, że nie brakuje tutaj użytkowników...

źródło: f6202480-209d-11ee-aeff-961885e43396

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Gdy cały świat widzi, że wybrała właśnie Ciebie.


Możesz mieć kilka mieszkań, najdroższe auta i zegarki, ale nic nie jest warte więcej niż piękna kobieta wpatrzona w Ciebie jak w obrazek. Największy status booster jaki można sobie wyobrazić.


@mirko_anonim: chyba jestes dopiero w polowie drogi, bo nadal szukasz boosterow.
Prawda jest taka, ze to taki sam element zewnetrznego pompowania ego jak zaliczanie kolejno wywlok.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

szukałem w tym wszystkim jakiegoś dowartościowania

Gdy cały świat widzi, że wybrała właśnie Ciebie.


Przecież w ten sposób też się dowartościowujesz.

praktycznie każdy wie, którą kobietę miał na wyłączność.


Okazało się że ostatecznie wariatkę, manipulatorkę, toksyczkę która zrobiła mu piekło podczas rozwodu i utrudniała kontakt z dziećmi, ponadto pozwalała i wspierała to by jej córka zmieniała się w chłopaka.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ojej, jaki jestem nieszczęśliwy. Miałem tyle kobiet, leciały na mnie ale jestem nieszczęśliwy. Drugi by się dał pokroić żeby być na Twoim miejscu. Miałeś wybór, to jest bardzo ważne. Miałeś dużą szansę poznać kogoś wartościowego.
Co mają powiedzieć normalni faceci, którzy takiego wyboru nie mają?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Możesz mieć kilka mieszkań, najdroższe auta i zegarki, ale nic nie jest warte więcej niż piękna kobieta wpatrzona w Ciebie jak w obrazek


Bait 2/10 bo odpisałem. Nie wierzę, że ktoś może zupełnie poważnie być takim #!$%@?.
  • Odpowiedz