Wpis z mikrobloga

Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wieksze niż 5. Żaden to materiał na żonę czy matkę dla wspólnych dzieci. Trafiasz na taką laskę i od razu wiesz że to typowa lambadziara z wywiadów Pasuta, której całe życie zleciało kręcąc się wokół prymitywnych potrzeb. Fakt, ludzie sie rozstają i nie każdy związek musi się udać, jednak te 2 czy 3 lata spedzone u boku jednego chłopaka to minimum aby stwierdzić że laska nie traktuje seksu jako sportu i ma poważne zamiary wobec partnera z którym obecnie spółkuje.
Zmienianie chlopaków jak rękawiczki to nie tylko patologia, puszczalstwo i rozwiązłość, ale przedewszystkim brak szacunku do samego siebie i kolejnego partnera. Czystość u kobiet należy gloryfikować i nagradzać, a te które traktują swoje pochwy jak zlewnie powinny spotykać sie z ostracyzmem i odrzuceniem..
Także chłopy, miejcie wymagania! Szukajcie takiej z najmniejszym nalotem, a najlepiej to dziewicy. Tinder jest jak mc donald. Tanio i szybko, niekoniecznie smacznie.

#p0lka #blackpill #przegryw #seks #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #randki
daeun - Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wiek...

źródło: temp_file5590533847764214452

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: normalność definiowana jest przez normę, którą koleżanka linnior zdefiniowała inaczej i z której definicją się zgadzam.
Możesz naturalnie twierdzić że twoja norma jest twojsza i bardziej poprawna, ale nie jest to w stanie zmienić mojego postrzegania normy.
Dodam też że życie nie jest sprawiedliwe, a wymaganie żeby było #!$%@? dzieci i osoby autystyczne. Nie ma sprawiedliwości i nie będzie.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios:

Ja po prostu nie życzę sobie traktowania mnie przez pryzmat p0lek które zdradzają, dają doopy, oszukują i wrabiają w alimenty na nie swoje dzieci.

Gówno mnie obchodzi co ktoś przeżył, ja traktuję te osoby jak czystej kartki i oczekuje tego samego, a jeśli ktoś mnie traktuje jako kogoś kim nie jestem bo sobie coś ubzdural to ja się mszcze.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: podchodzę do ciebie z założeniami że masz dwie ręce, jesteś kobietą w wieku produkcyjnym, umiesz pisać po polsku i sporą liczbą innych, w czym problem?
Mogę cię traktować na podstawie tego co napisałaś - że tobie chłopak telefon kupił, a kiedy zapytałem co mu kupiłaś nie odpisałaś nic - rozumiem że to partnerskie zachowanie? Czy ubzduranie bo nie wiem, trollowałaś?
Tak jak podchodząc do lwa mam z tyłu głowy
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: gdyby mój niebieski podchodził do mnie w taki sposób jak ty do kobiet to bym go olała xD nie jesteśmy od tego by leczyć wasze traumy po byłych xD ile to było kłótni z mojej strony z niebieskim jak mi wyskoczył z tekstem "bo moja ex też tak mówiła" ? Powiedziałam mu co myślę o traktowaniu mnie przez pryzmat ex. Ja sobie nie życzę takich zachowań. Jak ktoś tego
  • Odpowiedz
gdyby mój niebieski podchodził do mnie w taki sposób jak ty do kobiet to bym go olała xD

Według niebieskich którzy patrzą na to co piszesz, tych normalnych właśnie to żadna strata.
Ale gdzieś pisałaś że w codziennym życiu jesteś zupełnie inna niż na wypoku, więc ok. Zakładam że do innych - np. mnie - to nie ma prawa się odnosić, cała reszta świata jest identyczna na wypoku i poza nim.

nie jesteśmy od tego by leczyć wasze traumy po byłych

Wiadomo. Szczerze mówiąc jesteś od trollowania polegającego na sugerowaniu że heurystyka potwornie cię krzywdzi i nie można jej używać, bo ktoś tam przez to cierpi. Jednakowóż ja też nie jestem od tego żeby zachowywać się tak jak ty tego chcesz - prawda?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: nie bierzesz pod uwagę że ja może nie mam za co mu czegoś kupić?

I rzeczy oczywiste jak np miesiączkowanie to jest naturalne że można tak uznać ale "podchodzenie jak do lwa" to jest zarzucanie czegoś kobiecie czego NIE MASZ pewności że robi.
  • Odpowiedz
nie bierzesz pod uwagę że ja może nie mam za co mu czegoś kupić?


@AlienFromWenus: biorę, to akurat normalne że biedniejsze kobiety wiążą się z bogatszymi od siebie.
Naturalnie jakbym ja to napisał bez twojej odpowiedzi byłoby że jak to tak i że czysta kartka ale norma definiowana jest przez ogół a zatem przez statystykę.
  • Odpowiedz
Dobra widzę że mam do czynienia z jakimś betonem który wszystko co napiszę interpretuje przez jakieś farmazony z wykopu.


@AlienFromWenus: przecież podałem ci artykuły które pokazują statystyki XD To kto tu jest betonem, ktoś kto podaje statystyki czy ktos kto je ignoruje?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios:

Dlaczego wy ciągle sracie tymi statystykami xD nic tylko wykresy, wykresy i wykresy, pod każdą dyskusją xD

Napiszę że nie podobają mi się dwumetrowi faceci - chooy, "w statystykach podano że kobietom się tacy podobają więc tobie też, tobie nie uwierzę i nie zaufam na słowo, bo ZDADYZDYGI I WYGREZY"

Twój wykres niczego nie wnosi do naszej rozmowy ale skoro to statystyki, brzmią mądrze, to trzeba je wklejać na
  • Odpowiedz
Napiszę że nie podobają mi się dwumetrowi faceci - chooy, "w statystykach podano że kobietom się tacy podobają więc tobie też, tobie nie uwierzę i nie zaufam na słowo, bo ZDADYZDYGI I WYGREZ


@AlienFromWenus: naprawdę? Jak doszłaś do tego wniosku? Patrz co wyżej napisałem.

Czy mogłabyś być z biedniejszym partnerem? Oczywiście. Czy byłoby to "normalne"? Nie.

Czy to problemy ze zrozumieniem czy
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: mylisz normalność z przeciętnością i "modą". Druga rzecz to wykres odnośnie bycia z bogatymi wziąłeś na podstawie mojej wypowiedzi, nie zastanawiając się nad powodem dlaczego nie mam za co mu czegoś kupić, uznałes mnie z góry za biedniejsza.
  • Odpowiedz
uznałes mnie z góry za biedniejsza.

nie bierzesz pod uwagę że ja może nie mam za co mu czegoś kupić?

@AlienFromWenus: powiedz mi jak należy z tobą rozmawiać? Przecież sama sobie zaprzeczasz.

mylisz normalność z przeciętnością i "modą"

Ależ nie, normalność jest definiowana przez
  • Odpowiedz