Wpis z mikrobloga

Ehh nie mogę zasnąć to wam się podzielę mała historia. pamiętam jak prawie rok temu. Miałem traunatyczna sytuację. Jechałem do domu chyba ze sklepu. I stałem na za porach było około 23ej. Ja stałem pierwszy stanąłem przed skrzyżowaniem. Żeby kogoś puścić jakby ktos podjechał. No i tak czekam dość długo więc zgasiłem silnik. Wtedy jeszcze Golfa miałem. I patrze w lusterko wsteczne i podjeżdża jakieś białe auto to było Audi A3 albo BMW serii 1. I podjeżdża co Raz bliżej i impulsywnie zaczyna mi mrugać długimi ja nie wiedząc o co mu chodzi zamknąłem się od wewnątrz . Podjechali a tu nagle 4 typa wyskakuje z auta (kierowca został w środku.) jak dzicz i się dobija do mojego golfa jak jakieś zombie czy inna hołota. I Bogu dzięki że miałem drzwi zamknięte. Ja cały wystraszony. Odpalam silnik i z piskiem opon skręcam w prawo i zaczynam uciekać. Oni odrazu za mną. Zrobiłem kółko wokół mojej wsi. I ich zgubiłem. Ehh Nigdy nie zapomnę tego do końca życia. #!$%@? Normiki #przegryw #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #patologiazewsi #patologiazmiasta
Pobierz Napalone_Okno - Ehh nie mogę zasnąć to wam się podzielę mała historia. pamiętam jak p...
źródło: 1bc2851fbdc46acb3f92fa1f64c82baa
  • 3