Wpis z mikrobloga

@Pompejusz oto odpowiedź na twoje pytanie, polak wszystko zniesie ale nigdy szczęścia i pozytywnych emocji u drugiego człowieka

W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK SIĘ POPATRZYSZ NA KOGOŚ I BĘDZIESZ SIĘ NA NIEGO TAK DŁUGO PATRZYŁ AŻ ON ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA" CZY MY SIĘ PRZYPADKIEM NIE ZNAMY". A W POLSCE, JA #!$%@?, W POLSCE JAK W
@Pompejusz no jak pytasz o to dlaczego karyna to chyba właśnie powinieneś aktualne zdjęcie dać. Jak rozumiem nazywają ja Karyną ze względu na wygląd właśnie, w dużej mierze zmieniony przez tatuaże. Jeśli chcesz z tym polemizować to wrzucaj uczciwie aktualny wygląd, a tak to wygląda jak hohoł - w stylu "nie wiem o co się czepiacie" i wrzucasz stare zdjęcie z czasów kiedy nikt jej Karyną nie nazwał.
bo robi wiochę podczas wywiadu z koleżanką, wyobrażasz sobie hejt jaki by spadł na mężczyznę gdyby zrobił gest minety w tle wywiadu z innym sportowcem? Tylko nasz polski cuckizm nam przesłania że to co zrobiła było karygodne


@Arboree: Naprawdę coś takiego odwaliła?
@Pompejusz jest idealnym przykładem tego, że nie powinno oceniać się książki po okładce. Może i wygląda jak karyna, zachowuje się i mówi jak karyna, ale poświęca wiele, skupia się i ma ogromne pokłady chęci, samozaparcia i dyscypliny, że jest nasza reprezentantka, której wyników się nie wstydzimy.
Dalej jest karyniskiem?

Żyjcie i dajcie żyć innym.

Pic rel wykopków dracych ryja "karyna/patuska/brudnopis"
Pobierz dizzydom - @Pompejusz jest idealnym przykładem tego, że nie powinno oceniać się książ...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Jakbym słuchał mojej babki xD


@Pompejusz: Wystarczy pamiętać czasy, kiedy jeszcze jej sodówka nie strzeliła circa 2018. Tylko młodsi przecież wtedy byli zajęciem wciąganiem mefy i gibaniem do Gangu Albanii oglądając nie sport ale Daniela Magicala, tatuując sobie pentagramy na ryjach. Ewentualnie jesteś jakimś sezonowcem.

To była cicha, ambitna, skromna i zgrabna dziewucha. Dzisiaj to jakieś rozpieszczone karyńsko i glonojad, którą ratuje tylko to że ciągle robi wyniki (też nie wiecznie)