Wpis z mikrobloga

Gdybym miał taką możliwość...

  • zmieniłbym orientację na hetero 35.1% (20)
  • stałbym się osobą biseksualną 8.8% (5)
  • pozostałbym gejem bez względu na trudności 56.1% (32)

Oddanych głosów: 57

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach