Wpis z mikrobloga

@bakafaka:

nie ma czegoś takiego jak stopki męskie. Pewnie mama jak robiła pranie to wzięła twoje skarpety i siostry, a później wsadziła do złej szuflady. Jednocześnie wciskając kit że to takie jest męskie


Nie ma czegoś takiego jak kobieta, Pan Bóg wziął żebro z Adama i stworzył Ewę. A więc z ciała mężczyzny została stworzona.
  • Odpowiedz
@radziuxd:
No widzisz mi się palą a tobie sperma zalewa mózg xD

Ubierać się jak gej i jeszcze się tym chwalić
Nie dziwię się że różowe cisną z tego pompę bo każdy normalny niebieski robi to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DestroyersPL: Sperma? Odnośnie czego? Weź proszki XDD Normalny niebieski, czyli randomy z tego wątku. Dobrą ekipę wybrałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak poważnie... powiem szczerze, że jeszcze tak z 5 lat temu sam bym powiedział, że gejoza, ale do tego trzeba dorosnąć (ewentualnie niektórzy też wyjechać ze wsi), wszystko przed Tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nie każdy od razu
  • Odpowiedz
  • 3
@DestroyersPL
Szkoda z Tobą gadać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po prostu śmieszy mnie to że facet czepia się tego co nosi inny facet. Mi to powiewa. Niech każdy nosi co chce, co mi do tego co nosi jakiś random.

I dla twojej wiadomości: Mam żonę i dzieci, a ze starszymi nie mieszkam już od ponad 20 lat.
  • Odpowiedz