Wpis z mikrobloga

tak wycięte mocno skarpety są ok, do chodzenia w butach, ale idziesz gdzieś w gości w takich butach i je ściągasz to te skarpety też ściągnij bo już nie pełnia swojej funkcji a wyglądają dramatycznie i to u kobiet też. @AbadzabayY
@AbadzabayY a czego ty bronisz, chodzenia w takiej skarpecie powiedzmy latem w gościach na domówce? No ludzie tak chodzą, najczęściej kobiety i wygląda to fatalnie. Makijaż, sukieneczka, włosy zrobione i taka skarpeta. Moim zdaniem nie jest to estetyczne i po prostu nie pasuje do całości, ani też nie jest potrzebne.
@zasadzka01 wygląda jak wygląda xd to że nie trafia w twój gust to kogo to obchodzi xd a jak jakaś "domówka" jest na tyle spięta, że każdy jest wystylowany jak na wesele to wtedy nikt nikomu nie powinien kazać zdejmować butów xd
@AbadzabayY ok, już widzę z kim mam do czynienia, jak ci się makijaż i sukienka kojarzy tylko z weselami xD w sukience i z makijażem, to kobiety latem do Rossmanna chodzą, a nie na wesele. Ale racja, to tylko moja opinia, każdy może mieć ja w dupie, co nie znaczy że nie jest słuszna.
Bo normalni ludzie jak się odwiedzają to nie ściągają butów.


#!$%@? co? xD Ty z tych co mają niskie poczucie własnej wartości i jak zobaczą coś za granicą to z automatu uważają to za lepsze?

I w polackim domu trzeba wtedy ściągać buty i wyglądać jak debil.


Po czym rozpoznać że ktoś ma gigantyczne kompleksy i słoma wieśniakowi z butów wystaje xD.

@xqwzyts:
@Mikka: ściąganie butów to wieśniactwo. Pozostałość jak chłop z pola wracał w ubłoconych xD Wychodzą goście, klikam w aplikacji i robot wyjeżdża pozamiatać. Pewnie taka technika nawet nie dotarła do twojego zaścianka.
Pewnie taka technika nawet nie dotarła do twojego zaścianka.


@xqwzyts: Zachowujesz się jak typowy nowobogacki, co sam przyjechał ze wsi i słoma mu jeszcze z butów wystaje, ale za wszelką cenę próbuje się kreować i przypozować na kogoś z wyższych sfer, bo kompleksy z poprzedniego życia dalej w tobie siedzą, o nie dają ci spokoju.

ściąganie butów to wieśniactwo


Nie ściągnie butów to wieśniactwo wieśniaku xD.
Nie ściągnie butów to wieśniactwo wieśniaku xD.


@Mikka: uwielbiam podlaską modę. Nie ma nic bardziej polskiego niż koszula, spodnie lniane/jakiekolwiek do eleganckie i kapcie"dla gości" żeby nie zabrudzić świętej podłogi xD