Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie i irytuję obłuda kobiet. Kobiety mają tysiąc razy lepszą sytuację i powidzenie na rynku matrymonialnym niezależnie od urody od mężczyzn i to jest prawda, bez dyskusji.
A różowe na wykopie twierdzą, że one mają tak samo ciężko jak mężczyźni bo mają tysiąc matchy i żaden im nie odpowiada przez swoje hipergamiczne żądze i porównują swoją sytuację do przegrywa, który ma 0 matchy i zerowe powodzenie na rynku matrymonialnym XD.

Dodatkowo ta gadka o inteligentnych i miłych, że tylko na tym im zależy XD na tagu jest wielu takich i niestety dalej samotni, to chyba musi się liczyć przede wszystkim coś innego co nie?
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki
  • 64
@wojtek-m: hmm, no nie wiem.. A może to wszystko symulacja i po prostu zły spawn bab jest w okolicy?
No nie chce mi się wierzyć że nie da się tego normalnie ogarnać
@larine
">@tylkoponsfw: a ty chciałbyś dostawać komplementy od starych grubych zaniedbanych karyn, których jedynym zajęciem jest oglądanie "trudnych spraw" całymi dniami? bo taki mniej więcej poziom mają ci spermiarze, których zazdrościcie kobietom"

niezła sklejka u ciebie. baby mają hipergamię tak głęboko zakorzenioną w DNA, że żeby stare, grube i zaniedbane karyny komplementowała faceta to musiałby on być z mordy min. 7/10 i być właścicielem jakiejś sieci np. masarni xDDDD
@Cadfael:

książk. uproszczenie wypowiedzi poprzez przedstawienie jej w postaci niekompletnej lub zastąpienie jej innym, krótszym określeniem, czasem prowadzące do nieporozumień


Zamiast powiedzieć większość kobiet uprościłem do wy kobiety. W innym moich komentarzach używam określnia większość, bo tak jest prawda i mi nie wmówisz, że jest inaczej.

Ja i wielu wykopków nie jeździmy po wyglądzie. To, że są tacy co nienawidzą kobiet nie zaprzeczam. Ale sam im mówię, że nie tędy droga.
@Cadfael Piszę o wzroście gdzie kiedyś nie było takich wymagań. Teraz baby też potrafią brać np. chlejusów aby tylko ładnie wyglądał i wzrost miał bo przecież jedna od drugiej nie może mieć gorszego chłopa.

Potem płaku płaku charakter mu się nagle zmienił i mnie napier*ala xD Nie mam pytań.
@Kindybal_xD: mordo, wzrost zawsze, ale to zawsze był istotny xD

Potem płaku płaku charakter mu się nagle zmienił i mnie napier*ala


a tak z kolei było zawsze, "no znamy się już trzy miesiące i nigdy nie mieszkaliśmy razem - czas na ślub!"

typowe wykopkowe łkanie, że kiedyś to było, bo kto wie więcej o rynku matrymonialnym niż chłop, co nigdy za rękę nie trzymał xD