Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie i irytuję obłuda kobiet. Kobiety mają tysiąc razy lepszą sytuację i powidzenie na rynku matrymonialnym niezależnie od urody od mężczyzn i to jest prawda, bez dyskusji.
A różowe na wykopie twierdzą, że one mają tak samo ciężko jak mężczyźni bo mają tysiąc matchy i żaden im nie odpowiada przez swoje hipergamiczne żądze i porównują swoją sytuację do przegrywa, który ma 0 matchy i zerowe powodzenie na rynku matrymonialnym XD.

Dodatkowo ta gadka o inteligentnych i miłych, że tylko na tym im zależy XD na tagu jest wielu takich i niestety dalej samotni, to chyba musi się liczyć przede wszystkim coś innego co nie?
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki
  • 64
@Normicki: Bo podobają im się tylko tacy którzy chcą je tylko wyruchać, państwo i tak im 500+ zapłaci xD A te porządne mają tindery w dupie, bo dawno ożenione, bo każdy porządny chłop je chciał na stałe a nie jako bezmózgie lalki do dmuchania.;)
  • 7
@goodbadbye: Ale w dalszym ciągu np. brzydka kobieta musi mieć normalne matche, których jest wiele i to jest tysiąc razy lepsza sytuacja aniżeli w przypadku brzydkiego mężczyzny, który nie ma żadnego matcha.
@larine: To na tinderze kobiety mają tylko takie matche? Bo mi się zdaję, że oprócz spermiarzy to np. brzydka kobieta ma wiele normalnych matchy co jest tysiąc razy lepszą sytuacją aniżeli brzydki mężczyzna, który ma zero matchy.
@tylkoponsfw: tak przy okazji, będę kombinował z jakąś przeglądarką bez vpn, żeby jakieś matrymonialne strony z krajów trzeciego świata przeglądać, bo szybciej się nauczysz jakiegoś afrykańskiego niż porządną polkę na sieci znajdziesz, porządne trzeba importować. Btw. Jak ktoś ma linka do takich stron to niech podeśle;)
@goodbadbye:

to tak samo jakby Ciebie podrywała gruba, obleśna baba

no nie wiem, czy to się da tak przeliczyć, bo nawet one nie bywają miłe, a często ego mają wyższe niż wskaźnik bmi...

@tylkoponsfw @goodbadbye Zobaczcie jakie to jest gówno. Jak firmy jak tinder powinny zostać zbanowane za brak etyki.
Chłopu - proponują mnóstwo tinderówek/instagramerek lub lasek minimum 7/10. Jak jest z odpisywaniem to wiadomo.
Babom - proponują napaleńców, spermiarzy, chadów
@kajak98: Ja mówię, porządne baby trzeba importować, jak kowboje żony listownie zamawiali na dzikim zachodzie a te "słodkie prosiaczki" niech się dalej tuczą i marudzą na tindery i chłopy, nawet kłócić się nie potrafią tylko przezywają, bo za głupie żeby sensowne argumenty wymyśleć, strata czasu! xD