Wpis z mikrobloga

Syn ma starego laptopa.
Do #gry ma xbox one.
Teraz chce PC bo chce dołączyć do #pcmasterrace

Budżet 3k+.
Mówię Xbox serie X.
Nie
Mówię GEFORCE NOW.
Nie
Mówię playstation
Nie

Rozumiem że potrzebuje czegoś więcej.
PC chce bo chcę grać w Arme3.
I pewnie za te 3k uda się złożyć zestaw który to ciągnie.
Ale po jakimś czasie pojawią się kolejne nowsze gry gdzie ten zestaw to już będzie złom.

Wydaje mi się że GeForce now to jest jakieś rozwiązanie do momentu gdy stanie się starszy i będzie na tyle ograniety że sam wybierze bebechy.
I nie będzie do wybór na zasadzie ten bo diody ładnie świecą.

Jakieś sugestie?
  • 31
@Sl_w_k_1: wez mu na miesiac i niech testuje na laptopie. ale na gf now na pewno nie masz wszystkich gier tak czy siak. no i multiplayer raczej nie pograsz bo lag zabije cala rozrywke. jest to raczej platforma do single player giereczek
@lubie-solnik: Da radę w multi jak najbardziej komfortowo przy gf now. Nigdy nie miałem żadnych problemów w grach online przy gf now i to grając nawet potyczki pvp. Mówię to jako osoba, która regularnie subskrybowała tę usługę przez 2 lata i przegrała setki godzin na nim chociażby w Destiny 2.
@lubie-solnik: może z perspektywy jakiegoś sweatującego prosa który widzi różnice w mikrosekundach. Jako osoba, która grała po prostu for fun nie miałem żadnych problemów z reakcją i responsywnością podczas grania. Destiny 2 ma też szybki i dynamiczny tryb pvp, jako gra która zresztą jest fpp shooterem z elementami ARPG. Zresztą gra jest też ogólnie nastawiona na coop i konieczność spójnej komunikacji np. podczas raidów. Wszystko było wykonywalne na luzie i z
@Matijas94 kolega zlozyl za 13k kompa z 4070 ale wszystko z gornej polki takze rozne mozliwosci sa. Minimum do czego? 2k wszystko w 60fps pojdzie na ultra a do gier single wiecej nie potrzebujesz, esportowe tym bardziej dzwignie, a w 1080p ultra 100+fps takze wyzej to juz dla spocencow dla zwyklego gracza for fun starczy, ta karta jest mocniejsza prawie o 30% od 3070ti ludzie kochani i takzazwyczaj nie odpala sie wszystkich
@Sl_w_k_1: jak masz dobrego neta faktycznie to niech przetestuje chociaż geforce now te arme 3, np na planie ultimate. Albo sam przetestuj i zmierz latencje, bo jest zawsze podana w menu.