Wpis z mikrobloga

Albo takie trampki chłopskie. Wyjaśnijcie mi jaka to logika robić sobie dzieci, by później nie stać cię było na kupno porządnych, wyróżniających się halówek na W-F.
Przecież dla dziecka to była ujma ćwiczyć w takich szmacianych trampkach i uraz psychiczny na lata.
Ktoś kto zawsze miał markowe halówki na w-fie nie zrozumie

#przegryw
S.....k - Albo takie trampki chłopskie. Wyjaśnijcie mi jaka to logika robić sobie dzi...

źródło: 8f9d2be13280393441c900e7da5baabce564326c819684fbcdcfd404b095ba59

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Szajbusek żarty żartami ale te buty do piłki naprawdę były fajne. Jeszcze obcinanie jednego paska ze niby Adidas. One jeśli chodzi o czucie piłki biją na głowę te wszystkie plastikowe haloweczki Nike
  • Odpowiedz
@Jin dokładni te kosztowały 10 na rynku a tamte 19 pamiętam jak dzisiaj. Na początku podstawówki każdy chodził w tych tańszych a potem od 4 klasy w halowkach. A były też takie halówki tyle że białe, jasne to kosztowały 25 całkiem to 1 osoba na szkołę miala
  • Odpowiedz
@Szajbusek: przypomniało mi się jeszcze jak kiedyś na jakiś zawodach międzyszkolnych w kosza kumplowi się te cuda rozkleily, opierdzielił je taśmą klejącą i dalej wywijał na parkiecie jak jaki Jordan czy inny tam Pippek
  • Odpowiedz
@Szajbusek: Jestem z rocznika 93 i kompletnie nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek (choćby jedna osoba) dawała j3banie o to, kto w czym chodził. A w takich halówkach chodziło wszyscy xD
  • Odpowiedz
@Szajbusek: Właśnie o to chodzi że w szkole powinna panować jakaś dyscyplina, biedny czy bogaty każdy jeden powinien się stosować do regulaminu, jak mają być proste trampki to każdy ma takie mieć. Z doświadczenia wiem że to działa, bo po szkole rób sobie co chcesz ale dlaczego miałoby się już od wczesnego wieku budować poczucie wyższości z powodu statusu materialnego własnych rodziców.
  • Odpowiedz
@Szajbusek: Pochodzę z regionu gdzie raczej były pieniądze. W klasach 1-3 wszyscy posyłali w tych cichobiegach, potem takie lepsze halówki z targu były. Pamiętam że te lepsze kosztowały 50zł. Kilku bananów zaczęło wtedy taki pokaz mody i flexowali się nike mercurial które były jaskrawo kolorowe.
  • Odpowiedz