Wpis z mikrobloga

Rynek gier mmorpg jest tragiczny, nie ma nic #!$%@? ciekawego, a jeśli coś już mnie zainteresuje zdycha po max roku, FF wydaje się spoko ale leveling jest za wolny, grafika 4/10 i #!$%@? mnie interesuje fabuła jeszcze po angielsku, Diablo 4 które też jest już mmo jest gównem że mi się chce spać po 20 minutach, Guild Wars 2 niby spoko, praktycznie darmowe, tylko dokupujesz dodatki i grasz sobie ile chcesz ale jakoś nie czuje vibe w tej grze chociaż gra wydaje się przystępna i nie gwałci mnie mechanikami czy trudnością.

Lost Ark - mmo w którym miałem najszybsze 200 godzin , jarałem się w #!$%@?, światem, walką, klimatem, aktywności, było zajebiście ale aktualnie jest martwe i nie mam ochoty wracać do gry w którą gra max 40k osób z czego 1/4 to boty. Naprawdę szkoda mi tej gry. Żadne mmo nie ma takiej wizualizacji postaci, skilli, #!$%@? przeciwników to tam była czysta przyjemność.

Diablo Immortal jest lepiej rozwijane niż D4 ale jest pay2win ale przynajmniej jest przyjemne zabijanie przeciwników.
Co jeszcze? Są jakieś mniejsze mmo ale zazwyczaj są gównem i za chwilę zdechnął. New World martwe, Black Desert martwe.

Pewnie skończę znów na WoWie (albo POE2, ta wiem że to nie mmorpg) na które będę narzekał że za trudny, że nie ogarniam, że nuda i że #!$%@? mi w dupe że to kupiłem ale tam chociaż czuje się komfortowo bo świat warcrafta jest ze mną całe życie.
#worldofwarcraft #lostark #guildwars2 #finalfantasy #pathofexile #poe2 #gry #mmorpg #bieda #2023 #gryonline #sadge #diablo4 #diabloimmortal
karix98 - Rynek gier mmorpg jest tragiczny, nie ma nic #!$%@? ciekawego, a jeśli coś ...

źródło: lost ark

Pobierz
  • 14
@karix98: no nie gadaj jest zajebista gra na telefon nazywa się chaos rings 3, znaczy nie tylko na telefon, bo wyszło też na ps vita, ale tylko w języku niezrozumiałym dla 3/4 populacji globu czyli po japońsku, są fajne gry na telefon, tylko nie te z reklamami co 5 minut, tylko zwykłe pełnoprawne gry