Wpis z mikrobloga

Mirki jakieś protipy jak przycebulić na diecie pudełkowej? Gdzie znajdę jakieś fajne promki, strategie?
Obecnie wymyśliłem sobie z żoną, że bierzemy dietę 4000kcal na spółę i wychodzi 100zł na łebka, znacznie taniej niż 2x2000kcla(wiadomo, dystrybucja najdroższa).

Swoją drogą coś jest mocno #!$%@? nie tak z cenami w sklepach, że dieta pudełkowa zaczyna się opłacać

#dieta #mirkokoksy #jedzenie #cateringdietetyczny
kobiaszu - Mirki jakieś protipy jak przycebulić na diecie pudełkowej? Gdzie znajdę ja...

źródło: Screenshot from 2023-08-25 11-01-43

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
I co tam masz w menu? Kurczak i tona ryżu?


@kobiaszu: Zapewne gdybym był Tobą, to by tak wyglądała moja micha, ale muszę Cię zmartwić - nie jem ani trochę jałowo i mam ogromną rotację produktów. Jakbyś siedział w tym tyle lat co ja, to może byś zrozumiał, że tanio nie znaczy #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wezwoguleicstont: Nie jestem specjalistą, nie mam czasu na planowanie diety. Przy moim obecnym gotowaniu sporo jedzenia się marnowało, a jakość była taka se. Dla mnie się bardzo opłaca, a i czasu sporo zaoszczędzę
  • Odpowiedz
Nie jestem specjalistą, nie mam czasu na planowanie diety. Przy moim obecnym gotowaniu sporo jedzenia się marnowało, a jakość była taka se. Dla mnie się bardzo opłaca, a i czasu sporo zaoszczędzę


@kobiaszu: Spoko, ja też jestem zapracowany i gotowanie na cały dzień zajmuje mi max 30-40 minut - kwestia samoorganizacji. Dla mnie to jest zwykłe #!$%@? leniwej osoby (bez obrazy, mirek!). Chyba, że pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, to
  • Odpowiedz
@kobiaszu: kwestia praktyki i umiejętnego planowania. Na początku wymyślanie posiłków i staranie się o ich odpowiednie wykrzyst długo zajmuje, ale po jakimś czasie robisz to z automatu. W niedzielę robisz np. rosół, z tego masz dużo mięsa, to na poniedziałek szarpany kurczak i oczywiście możesz wykorzystać resztę rosołu jako bazę do innych potraw. Trochę fantazji i kreatywności nie zaszkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kobiaszu: 100 zł dziennie na osobę i twierdzisz, że katering wychodzi taniej niż gotowanie samemu? To jest 3k/os miesięcznie. Nie liczę ile wydaję na jedzenie, ale robiąc masę 3,5k kcal + jedzenie dla mojej dziewczyny wydawaliśmy może 1,5-2k miesięcznie na dwójkę (teraz jestem na redukcji, ale pewnie dużo się nie zmieniło jeśli chodzi o koszty, bo obciąłem głównie węgle i trochę tłuszcze). Jedliśmy właściwie to na co mieliśmy ochotę i
  • Odpowiedz