Wpis z mikrobloga

Myślicie, że zjazd do kraju z #emigracja to dobry pomysł? Spędziłem za granicą ponad rok, zarabiając w miarę dobre pieniędze, oraz odłożyłem sporą ilość gotówki. Aktualnie jestem bardzo zmęczony pracą, głównie z powodu tego, że zrobił się u nas januszex tylko z granicą i pracujemy za dwóch, przez co siadła mi trochę psychika i nie odczuwam żadnej przyjemności z pracy. W Polsce chciałbym wreszcie ogarnąć się na stopie zawodowej (jestem inżynierem) zanim będzie za późno, bo młodszy już nie będę. Dodatkowo od prawie roku dzielę życie na emigracji, z życiem w Polsce bo międzyczasie wszedłem w związek z dziewczyną. Dodam tylko, że nie planuje żadnej rodziny czy dzieci, chciałbym wreszcie pożyć życiem normalnym gdzie mam pasje poza pracą i mogę wrócić do domu i nie myśleć tylko o następnym dniu w pracy.
Nie liczę tutaj na gotowe odpowiedzi, ale chciałbym aby ktoś kto to przeczyta, po ludzku odpisał mi, czy ma to sens bo mam aktualnie w głowie milion myśli

#emigracja #skandynawia #praca #zalesie
  • 5
Jeśli nie dostaniesz się do jakiegoś korpo w dużym mieście to nie wiem czy pracując w polskich januszexach będziesz miał spokojną głowę. Mi praca u janusza i z wredną załogą strasznie ryje psychikę.
@GlodnyZNatury: Ciągnij to co jest, a w międzyczasie szukaj sensownej pracy w Polsce. Trochę szkoda tu przyjechać i na siłę zatrudnić się w gownianej firmie, bo nie ma żadnej pracy.

No a wyjścia są dwa - albo znajdziesz sensowną pracę w kraju albo nie znajdziesz - więc problem rozwiąże się sam.
No i związki na odległość nie wytrzymują za długo.