Wpis z mikrobloga

Mirki, to dobry pomysł żeby samemu iść na maraton #wladcapierscieni w piątek? xD Normalnie szedłbym z przyjacielem ale on się wypiął na mnie już pół roku temu, a poznawanie nowych ludzi to dla mnie spore wyzwanie bo #przegryw (tego ziomka poznałem przez internet, na żywo nigdy mi się nie udało), więc od tamtego czasu nie udało mi się z nikim zakumplować.

Może ktoś z #szczecin miałby ochotę się wybrać? Ostatnio motywacja poszła trochę w górę więc próbuję jakoś się uspołecznić, i szukam różnych sposobów na to, stąd takie pytanie.
Szczerze mówiąc to obawiam się iść samemu bo wiem jak takie samotne wypady działają mi na psyche. Już zaliczyłem taki wyjazd w pojedynkę do Rzymu i krótko mówiąc słabo to zniosłem. Co sądzicie?
#samotnosc #depresja
  • 12
  • Odpowiedz
tego ziomka poznałem przez internet, na żywo nigdy mi się nie udało


@broken_dreams: a tak swoją drogą - nie boisz się takich internetowych znajomości? Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie. Moze pisać ze ma na imię Karol i jest tramwajarzem w Warszawie, ustawicie się na kręgle czy coś a tu zamiast niego przyjdzie jakąś #!$%@?ęta laska nimfomanka co nawet nie umie grać w kręgle.

A na maraton to zależy.
  • Odpowiedz
@nienawidze-samochodow: Nie chcę się przyzwyczajać, nie chcę być do końca życia samotny. Próbuję teraz coś jeszcze zmienić dopóki tli się jakieś światełko nadziei. Nawet jeśli to naiwne i nic z tego nie wyjdzie to przynajmniej nie będę mógł sobie zarzucić że nie próbowałem
@Strigiformesman takie znajomości internetowe to obecnie jedyna moja szansa bo przy poznawaniu kogoś na żywo jestem zbyt spięty i krótko mówiąc nie wiem co mówić i jak się
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc to obawiam się iść samemu bo wiem jak takie samotne wypady działają mi na psyche. Już zaliczyłem taki wyjazd w pojedynkę do Rzymu i krótko mówiąc słabo to zniosłem. Co sądzicie?


@broken_dreams: sam sobie odpowiedziałeś.

Normiki lubią rzucać takie rady i mądrości typu "idź sam, co jest w tym niby dziwnego, przecież oglądasz film a nie plotkujesz z kumplami", tymczasem zawsze chodzą do kina/baru/na spacer ze znajomymi xD. Nie
  • Odpowiedz