Wpis z mikrobloga

@Lefty: czytając Twoje wypowiedzi i pogląd na innego człowieka już wiem, że byłbyś pierwszym w kolejce, żeby zostać typowym kapo w obozie. Straszne to jest, jak okres pandemii i obostrzeń pokazał czarną ludzką naturę wielu osób w około.
Widzę że teraz już nawet krytykowanie jakichkolwiek obostrzeń i lockdownów jest odbierane jak szurstwo. Były opracowania naukowe mówiące o tym, że był to największy błąd polityczny popełniony w XXI wieku, ale nadal znajdą się obrońcy.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/naukowcy-ocenili-skutki-lockdownu-w-czasie-covid-19-oto-ich-wnioski/spe47v1?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=Facebook_vertical&utm_term=autor_5

Prawda jest taka że amerykanie zrobili cały świat w #!$%@?, a ich koncerny farmaceutyczne zarobiły na tym miliardy. Mogło się wykształcić złudne wrażenie że to wszystko było darmowe, bo obywatel nie płacił bezpośrednio a szło to
zarzutka tak słaba że nawet nie chce mi się tego weryfikować


@spajdermen: proszę

Polska (53%) 3170/milion mieszkańców
Włochy (90%+) 3172
Belgia (80%) 2946
USA (70%) 3504
A na przykład Turcja (62%) 1194 ¯\(ツ)/¯

Telewizja zrobiła cię w #!$%@? a szczepionki niewiele zmieniały ¯_(ツ)_/¯
@wiesiu2 pobyt w szpitalu nie powinien cie dziwić, mało tego - z grypą też nie powinni cie przyjąć, przecież to budynek pełen chorych ludzi, którzy źle mogą znieść grypę, którą ich zarazisz.
@Lefty: szurem to jesteś Ty bo mając dowody na manipulacje i klamliwe informacje odnosnie szczepionek dalej bredzisz ze wszyscy powinni być przymusowo zaszczepieni. Chyba ciężko ci się przyznać przed samym że zostałeś wydymany przez swoje autorytety.
@JohnRamboo: nie chce mi się znowu odpisywać na to samo xd nie zostałem wydymany, szczepionki nikomu nie zrobiły krzywdy (nie licząc tego przyciągania metali i bycia sterowanym przez szatana 5g) ¯\(ツ)/¯
@Lefty: ja miałem jeden dość poważny problem z tymi szczepieniami.

Bo próbowali je forsować jako coś obowiązkowego, co nie? Jakieś paszporty covidowe, certyfikaty i inne szmery bajery.
No to skoro jest to OBOWIĄZKOWE szczepienie to z jakiej hilwy babilońskiej podtykają mi pod nos jakiś dupochron dla siebie? Że wiesz, niby jest bezpieczna i przebadana, ale jak coś to nie my, nie do nas pretensje.

Won mi z czymś takim amerykańce spasłe,
@Antorus: szczepionka nie była nigdy obowiązkowa to raz, a dwa to akurat taki ruch z którym miałeś problem jest całkowicie logiczny dla ludzi z przynajmniej przeciętnym IQ ¯\(ツ)/¯ gdyby wszyscy ludzie byli tacy sami + wszyscy byliby odpowiedzialni to nawet i bym Ci przyznał rację, ale patrząc na to, że ogrom społeczeństwa jest upośledzony intelektualnie (wymieszaj to z cwaniactwem i kombinatorstwem to już w ogóle combo) to ja się nie dziwię,