Wpis z mikrobloga

@Lefty: @Ka4az: Ładne fikołki, a stanie na rękach umiecie szury? To nie moje opinie o maseczkach tylko waszego idola. Mam wam wrzucić kolejnego eksperta który robił eksperyment z psikaczem i pokazywał jak maseczki chronią też innych? Sam prezes pfizera przyznał że te cała ta pandemia to był cyrk dla gojów (https://konkret24.tvn24.pl/najnowsze/pfizer-przyznal-sie-do-klamstwa-na-temat-szczepionek-oto-jak-powstal-falszywy-przekaz-st6168358 - źródło tvn żeby nie było że szuria). Ale wy to jak te baby kościelne mochery - choćby
@SzubiDubiDu prawda, #!$%@? mnie strzela jak moi znajomi przeszli na HO i wspominają jak to się fajnie pracowało z chaty i fajnie wieczorami wychodziło na przypale jak lockdown był. A ja sam w pustym pokoju czekałem aż mnie wyjebią z pracy na 3 miesiące, nie mówiąc już o tym jak już wróciłem to co chwilę były powroty do zamykania wszystkiego. A później ktoś się dziwi że nie chce głosować na te zdradzieckie
jaką wolność Ci ograniczyli?


@Lefty: ale rozumiesz że w dużej mierze brak obozów internowania jak w Australii czy brak zakazu używania komunikacji miejskiej jak we Włoszech był w Polsce dlatego bo duża część społeczeństwa powiedziała byście się faszyści odwalili? Czy waląc konia do tego jak rząd #!$%@? ludzi jesteś tak podjarany że tego nie widzisz?
@Lefty jak tam 5ta daweczka wzięta panie i love sience?
A powiesz mi tylko przed czym ta szczepionka chroni bo nie ogarniam już, tak szybko się zmienia.
powiem ci co słyszałem w tv a ty mów na co działa.
Chronologicznie podane informacje nt ochrony tej szczepionki :
a. nie zarazisz innych
b. nie zachorujesz
c. zachorujesz ale lżej i nie trafiasz do szpitala pod respirator
d.zachorujesz, trafisz do szpitala pod respirator ale
ale nie jakieś gówno na trochę inną grypę


@Norskee: Troszkę inna grypa z chińskiego laboratorium - podziękuje xD Wolałem zachodnią szczepionkę niż chiński syf, faktycznie mi sie udało go uniknąć. A KAŻDY szur którego kojarze przechorował i jakoś się "chińskiej szczepionki" nie bali xD
Ja mam wszystkie szczepienia i moje dzieci też, ale nie jakieś gówno na trochę inną grypę przebadane tak samo jak gówno z szyby co wczoraj wycierałem


@Norskee: xD wykształcenie medyczne masz rozumiem? Biotechnologia na poziomie doktoratu? Bo wiesz co? Wg. mnie to gówno wiesz o medycynie, jednego artykułu z science w życiu nawet nie przeczytałeś ale o szczepionkach się wypowiadasz. No debil
@Lefty jebnij się w łeb. debilem to jest ktoś kto daje sobie wstrzyknąć totalne gówno, nie zadając sobie nawet pytania czy to jest dla niego bezpieczne.

a koniec końców to ludzie myślący mieli rację, szczepionki gówno dawały, mnóstwo NOPów, a dalsze konsekwencje zdrowotne mogą wyjść dopiero po latach... wybuchła wojna, pandemia nagle zniknęła, a do kraju wjechalo 2 miliony niezaszczepionych Ukraińców i nic to nie zmieniło.