Wpis z mikrobloga

Szkoda mi ludzi którzy porzucili Cyberpunka przez jego niezbyt udaną premierę.


@Proxton: a ja wręcz przeciwnie. Zazdroszcze im, że będą mogli sobie pograć w zpatchowaną wersję bez #!$%@? się na wszechobecne bugi i crashe.
@vulcanitu: to poczekam, Baldur 3 zamowiony, po jutrze premiera armored core 6, like a dragon gaiden tez preorder złozony. Plus preorder na nowe karcioszki do MTG wiec w co grać mam, a jeśli chodzi o gry od CDPR to im później kupisz tym lepiej dla Ciebie.
@SEGATASANSHIRO: wiem o co ci chodziło, to co napisałem to tak pół serio w sumie, ale szczerze mówiąc nie wiem czy czegoś takiego można w ogóle się spodziewać, to już nie te czasy. Wydawcy robią właśnie takiego bundla w sklepach cyfrowych i tyle. Jak w ogóle obniżają cenę zestawu to już jest i tak dobrze jak w tym przypadku. Chciałbym się mylić, ale tak ogółem wygląda sytuacja. Jeśli coś takiego w
@yeradd: do grudnia poczekam i tak mam w co grać, milion gier w tym roku jest. Premiera Wiedźmina 3 ze wszystkimi dodatkami była jakoś 3-4 mc po wydaniu ostatniego dodatku do niego w wersji "GOTY" która potem zmieniła się w edycje kompletna, GOTY nie będzie wiec mam nadzieje ze 3-4 mc po wydaniu dodatku od razu zrobią kompletna i wydadzą na płycie jak pan bóg przykazał.
Premiera Wiedźmina 3 ze wszystkimi dodatkami była jakoś 3-4 mc po wydaniu ostatniego dodatku do niego w wersji "GOTY"


@SEGATASANSHIRO: no tak jak pisałem to już nie te czasy, chociaż akurat w przypadku CP to taka edycja szczególnie by się przydała żeby można było kupić nośnik z zaktualizowaną wersją gry, bo przecież ten build gry, który jest aktualnie na wydaniach płytowych to jest niegrywalny xD
@Proxton: Wróciłem do niej jakoś po roku, jak połatali te największe błędy i bawiłem się świetnie, fabularnie to jest top. Ale odpuściłem sobie wtedy więszkość pobocznych misji, własnie po to, żeby teraz po wydaniu dodatku pograć.
Tak btw, to końcówka tego roku się zapowiada mocarnie, Cities Skylines 2, DLC do Cybera, Forza Motorsport, nie dawno wyszedł BG3 który też zamierzam ograć, i pewnie jeszcze coś pominąłem, ale dawno już nie było