Wpis z mikrobloga

Wracam z krótkiego urlopu w Polsce do Norwegii. I szczerze? Ni #!$%@? mi się nie chce. 2023 rok to najgorszy rok w całym moim życiu(choć myślałem że najgorszy już był). Wyjazd zweryfikowała mój prawie 10 letni związek i zostałem sam. W Norwegii wróciłem do pracy za barem to okazuje się że Norwegowie wcale nie są tak otwartym i miłym narodem jak mi wszyscy mówili. Jedynie hajs jako tako się zgadza. Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
  • 61
@FanaticoRosso1910 myślę kolego że on sam wyjechał za granicę. Nikt nie pisał o chajsie i kutangu. Teraz dość istotne jest dla autora to co napisal @BarszczykZuszkami aby kolega nie wpadł w problemu ja żałuję że nie poszedłem wcześniej do psychologa bo troszkę krzywdy wyrządziłem innym i sobie. No ale życie różne scenariusze pisze. Pozdrawiam biało rycerzyka :) i powiem Ci abyś nigdy jej nie wspierał po zdradzie. Zamykaj tamt i pakuj jej
okazuje się że Norwegowie wcale nie są tak otwartym i miłym narodem jak mi wszyscy mówili


@Afrojohny: kto Ci takich bzdur nagadał? XD

Norwegowie to wywyższające się bufony, lenie i totalni ignoranci, a jak cokolwiek robią to na wyjebce. Wiem, bo pracowałem ponad rok w norweskiej firmie xD
@Sylwester_Zwalon taki powrót nie ma sensu bo wracam po to żeby być bliżej znajomych i rodziny. Powrót do obcego miejsca w PL nie wchodzi w grę. O nieruchomości się nie boję bo mam spłacone ponad 60% domu w UK to mogę sprzedać i coś kupić w moim mieście ale boję sie o zarobki i warunki w pracy. Zrobiłem rozeznanie i widzę że kolorowo nie jest jak nie robisz w budowlance IT czy
Najgorsze było jak się okazało że nie mogę mieć dzieci.


@krzysztof48: Znajdź w tym plus. Możesz bzykać kobiety bez obaw że zajdzie w ciąże i one nawet nie muszą się faszerować tabletkami.
@mi01P2r ajj bardzo ślizgi temat. Ogólnie to od zawsze chciałem mieć więc ciężko się pogodzić . Większość marzeń spełniłem i zostało tylko to plan to wydać troszkę siana w klinice bo u nas nikt Ci nie pomoże w kraju. A jak nie to rozmowa z partnerką na temat adopcji.
@krzysztof48: No wiadomo że każdy mężczyzna by chciał mieć potomstwo. Ale niestety masz taki minus że no nic z tym nie zrobić więc warto przekształcić na plus. Według mnie adopcja jest to taki średni temat. Bo oni ty ani twoja żona nie będziecie rodzicami biologicznymi. Najlepiej klinika, lub zrobić casting na faceta którą by zapłodnił żonę. Ale wiem że tego niektórzy mogli by psychicznie nie wytrzymać.
2023 rok to najgorszy rok w całym moim życiu


@Afrojohny: I nie jest powiedziane ze 2024 nie bedzie gorszy. Bo jak Ci problemy z 2023 wypromieniuja na nastepny rok to dopiero wtedy zobaczysz.

Ja uwazalem ze 2021 byl najgorszy ale tak naprawde prawdziwe zniwo tego co sie wtedy stalo poczulem w 2022. I w sumie czuje w 2023 tez.
@DosKapp4: tak bo w Polsce za to wszyscy są mili, uśmiechnięci i życzliwi a „środowisko pracy” to istna euforia i wzajemna troska xDDDD w ogóle nic a nic nie ma obrażonych na wszystko i wszystkich niemiłych buców ani kołchozów gdzie się dojeżdża pracowników i są gwałcone zasady BHP xD

no ale tak, Polak Polaka #!$%@?ć może byleby to żaden Nimiec ani Norweg nie był bo wtedy to istna dyskryminacja