Wpis z mikrobloga

Mam propozycję opieki nad psem, z 4,5 razy w miesiącu, bo wtedy nie ma właścicieli z 24h albo dłużej, lub jakieś dłuższe wyjazdy typu 2 tygodnie. Jak dla mnie spoko, tylko pytali się mnie ile chcę kasy, a nie mam pojęcia jak rozliczyć kosztowo. Jakbym mieszkał tuż obok to nie było by problemu podejść, podjechać kawałek, no ale mam z pół godziny autem. Póki co to jeszcze studiuje, ale szukam teraz jakiegoś stażu, pracy, więc póki co spoko, ale mam przeczucie że daleki dojazd wszystko psuje, paliwo pochłania minimum 20 zł. O ile dłuższy wyjazd to teoretycznie mógłbym na ten czas zamieszkać tam, to przy tych regularnych opiekach, w ogóle to mi się nie klei. A nie wiem czy podczas tych 24h jest np sens siedzieć u nich w domu bo też bym mógł teoretycznie, a jeśli załapie robotę to wydaje mi się że nie będzie mi się chciało ani jeździć i będzie to ciężko do połączenia jeszcze z studiami. Niby do uczelni mam kawałek z tego mieszkania ale sam nie wiem. Co o tym sądzicie i ile brać kasy? W necie widzę że biorą 30, 40 zł za wyprowadzenie psa.

#petsitter #zwierzeta #pies #psy #kiciochpyta
  • 7
@Redbulltabak No wiesz jeśli ma to być 30 minutowy spacer to co w tym dziwnego? Musisz gdzieś dojść/dojechać więc powiedzmy +-1 roboczogodzina
40zł/h za taką pracę to nie jest jakaś wygórowana cena, co innego gdyby polegało to na wyjściu na minutę i do domu.
Zapewne dochodzi do tego karmienie i dawanie wody i skoro pod nieobecność właścicieli to mają kogoś kto jakkolwiek daje im większe poczucie, że mieszkanie/dom jest bezpieczniejszy bo ktoś
  • 0
@muse: Też mi się tak wydaje, że to się mija z sensem. Jakbym mieszkał obok, to jeszcze okey, albo by mi przywozili i zabierali tego psa, ale niestety mam koty w domu, a ten piesek niestety to raczej z tych goniących i szczekających głośno na koty. Chyba faktycznie powiem że to bez sensu.

@Redbulltabak No takie są stawki XD Obczaj sobie hotele dla psów, zamykasz psa w boksie, idziesz z kilkoma