Wpis z mikrobloga

  • 277
nie jarał bym się jednym sondażem tak jak konfiarze jarali się jednym dobrym przed wzrostem poparcia


@McWozniak: mnie raczej śmieszy to jak sekta podnieca się sondażami przy wzrostach i zamyka mordy przy takiej sytuacji jak na skrinie. U mariuszka ZAWSZE są wzrosty i zielone strzałki, bo taki przekaz dostaje do rozpowszechniania z centrali...
officer_K - >nie jarał bym się jednym sondażem tak jak konfiarze jarali się jednym do...

źródło: 1000004377

Pobierz
@officer_K: Gdyby fani Konfy mieli jakieś pojęcie o polityce, to mniejszą uwagę przykładaliby do tego, jakie poparcie sondażowe ma partia w sezonie ogórkowym, gdy ludzie są na wakacjach i można się przebić nawet głupimi tik tokowymi filmikami. A większe do tego, jak nie zginąć w szumie medialnym, gdy kampania wyborcza ruszy pełną parą i partie uruchomią wszystkie swoje środki z subwencji.

No ale co się podjarali fajnymi sondażami, to ich.
@officer_K: A to już wiem, dlaczego tej nocy jeden z konfederackich funkcjonariuszy na wykopie, totalnie się zesrał urządzając do mnie jakieś chore i fekalne wycieczki osobiste za co wyłapał pięknego bana :D

Oznacza to, że robimy tu po prostu dobrą robotę - obnażanie hipokryzji i kłamstw konfederacji to przyjemność ale i tez obywatelski obowiązek.
SzejdiSlimSzejdi - @officer_K: A to już wiem, dlaczego tej nocy jeden z konfederackic...

źródło: niestrzymal

Pobierz