Wpis z mikrobloga

to jest jeden z paru potwierdzonych przegrywów i ma więcej prawa się tutaj wypowiadać od was pajace sezonowi co cały czas na oskarków, failed normików się nabieracie
  • Odpowiedz
  • 2
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: A definicją jest nie odpisanie dziennikarce jak pyta o twoją historie bo na tagu ponad 8lat siedzisz xD wtedy trucel a jak odpiszesz to już oski, nawet nie umiesz używać poprawnie slangu bo max czym możesz mnie wyzywać to nie wiem cuckoldem czy jakimś blupillowcem
  • Odpowiedz
  • 4
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Najbardziej rozpoznawalne persony to zazwyczaj najbardziej normickie trolle XD Wyskocz mi z blackpillraw czy wykopkiembordo czy jeszcze jednym co też tu jest uznawany za guru tylko teraz nowy nick ma a znam go pod starym a właśnie onsy i związki całe życie
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Bardzo mnie to przejęło xD Panie Truecelu.
Widocznie nie wzięliście udziału bo nie macie nic incelowego do opowiedzenia jak izolacja przez całe życie i hikikomori.
Jakbyś zauważył to ja nie tostuje gównopostów na tym tagu dla plusów tylko sobie ventuje swoje przemyślenia starego incela i nie sądze, że akurat ty i tobie podobni są moimi wpisami zainteresowani tak czy siak bo lepszy mescuda był ze swoim "hej pusujcie jak
  • Odpowiedz
@MrSknerus: Skończ kompromitować się parówo i won do Herzyk i Wieczorkiewicz, tak jak mówi @PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja na tagu jesteś skreślony, za troszkę atencji od Herzyk i Wieczorkiewicz sprzedałeś siebie i tag, jesteś parówa i tyle, prawdziwy incel w życiu by nie gadał z femoidami takimi jak Herzyk i Wieczorkiewicz. Nara parówo.
  • Odpowiedz