Wpis z mikrobloga

@Katiee: niby tak, ale z drugiej strony dodanie kierunkowego to są dwa kliknięcia w klawiaturę, nie wiem po co utrudniać ludziom życie i kazać im samemu wyszukiwać kierunkowy w ramach jakiegoś górnolotnego, samonarzuconego edukowania społeczeństwa, zwłaszcza że może pojawić się scenariusz w którym ktoś nie będzie miał możliwości szybkiego wyszukania kierunkowego.

Nie wiem po co tak robić ludziom pod górkę, chyba dla jakiejś dzikiej satysfakcji że "ja to pokaże tym studenciakom,
@pwone: no niezbyt xD kiedyś tak było, że można było mieć swoją stronę w domenie uczelni, ale teraz się od tego odchodzi. Doszło do takiego absurdu, że piszesz tekst, wysyłasz grafikę i potem jeszcze 20x musisz tłumaczyć informatykowi, że tu jest błąd, to miało być w innym miejscu, teraz w poprzednim tekście brakuje jakiś informacji itp. To jest jakiś cyrk i każdej normalnej osobie szkoda na to czasu i nerwów.
@Logan00: Masz rację, że dane są wadliwe. Nie zmienia to faktu, iż chłop nie potrafi w najprostszy problem-solving. A potem trafisz na takiego w roli współpracownika albo kontrahenta i musisz się bujać.
W tym przypadku mamy zetknięcie się dwóch nieprzystosowanych do obecnego świata bytów- betonowej instytucji oraz nieogarniętego zoomera. Jedno nie wybiela drugiego.
@tellet Z tego co się orientuje to i tak każdy urząd ma telefony stacjonarne, więc komuna komuną, ale jak coś trzeba załatwić w Urzędzie to trzeba znać kierunkowy swojego miasta. Rozumiem gdyby działo się to w jakimś innym mieście, ale ziomek powinien znać kierunkowy nawet jak studiuje gdzieś daleko od swojego miejsca zamieszkania
@tellet Powinien, bo czy to dla dziadów czy nie to dalej funkcjonuje. Super, że OP se wyklikał nr przez neta, tak sobie go wyklikał, że zesrał się na mirko xD A jak go wszyscy wyśmiali to usunął wpis.
@Mega_Smieszek: Co ma matura i studia do nie znania takiego archaizmu jak numer kierunkowy? XD Mnie to wkurza mimo, że umiem się tym posługiwać. Zamiast kliknąć w apce uczelni żeby mnie od razu połączyło to muszę to przeklejać i uzupełniać. (Uczelnie w Polsce kochają utrudnianie ci życia, a potem płacz, że inżynierów brakuje) A i nie dziwię się, że ludzie nie wiedzą co to skoro na studia zaczynają zgłaszać się ludzie
@tellet

no ale skąd masz wiedzieć, że to ma być z kierunkowym xd


Dla mnie to logiczne, że jak jest numer stacjonarny to trzeba kierunkowy wklepać - no sorry, ja rozumiem że ktoś kto ma teraz te 20 lat nie wie co to kaseta vhs czy kaseta magnetofonowa, ale przez całe 20 letnie życie nie ogarnąć czegoś co funkcjonuje do dziś to jak ten chłop zdał mature i studiuje teraz xD