Wpis z mikrobloga

wku*wia mnie jak w każdym filmie amerykańskim jak jest jakiś dziadek to jest np. weteranem wojny w Wietnamie i mu wszyscy dziękują za służbę i inne gówno, a przecież amerykańska inwazja na Wietnam niczym się nie różni od ruskiej inwazji na Ukraine
nie dość że popełniali tam w #!$%@? zbrodni wojennych, palili ludzi żywcem zrzucając napalm, to jeszcze #!$%@? te wojne mając 350k rannych i zabitych xdd
#wojna
  • 47
  • Odpowiedz
@secs: W rosyjskich filmach też wychwalając bohaterską armię czerwoną ktora uratowała europę przed faszyzmem. Zgrabnie pomijają gwłaty, morderstwa i zbrodnie wojenne popełnianie przez swolocz. Ot prawo zwycięzców.
  • Odpowiedz
@secs: Mnie to śmieszy, że Amerykanie wysyłali czarnych żołnierzy do Europy podczas II WŚ, żeby walczyli z Niemcami dyskryminującymi m.in. Żydów, i ci czarni byli skoszarowani oddzielnie, a równolegle w tym samym czasie w takim Missisipi były sklepy tylko dla białych, a czarni musieli siedzieć z tyłu autobusu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 10
wziąłeś pod uwagę kto k..a był i jest czerwony ?


@msr99: ci wieśniacy spaleni żywcem w swoich wioskach z pewnością byli strasznymi komunistycznymi terrorystami pełniącymi rażące zagrożenie dla całego świata (dlatego też USA wycofało się z Wietnamu, ze strachu)
  • Odpowiedz
wet k..a poczytaj trochę o historii, bo widzę ze spałeś w szkole... tak byli. a ruscy doradcy to gdzie byli ? na kremlu ?
ja #!$%@?. jak można mieć takie podejście jesteś jakimś lewakiem a Ernesto Che to idol dla ciebie ? PS. na kubie tez czerwoni "doradcy" byli...

USA siew wycofało z powodów politycznych jeśli już. bać się nie mieli i nie maja kogo.

jak taki jesteś mundry to powiedz mi
  • Odpowiedz
przecież amerykańska inwazja na Wietnam niczym się nie różni od ruskiej inwazji na Ukraine

nie dość że popełniali tam w #!$%@? zbrodni wojennych, palili ludzi żywcem zrzucając napalm, to jeszcze #!$%@? te wojne mając 350k rannych i zabitych xdd


@secs: Pisz lepsze bajty.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
wet k..a poczytaj trochę o historii, bo widzę ze spałeś w szkole... tak byli. a ruscy doradcy to gdzie byli ? na kremlu ?

ja #!$%@?. jak można mieć takie podejście jesteś jakimś lewakiem a Ernesto Che to idol dla ciebie ? PS. na kubie tez czerwoni "doradcy" byli...


USA siew wycofało z powodów politycznych jeśli już. bać się nie mieli i nie maja kogo.


@msr99: w ogole nie zrozumiales co
  • Odpowiedz
@secs: Bo amerykańskie i rosyjskie filmy wojenne to tania propaganda dla głupców. Każdy ma w dupie weteranów wojennych, których często zdradza żona. Później wraca taki wrak człowieka i kończy jako niechciany oraz bezdomny na ulicy.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 11
Pisz lepsze bajty.


@lycaon_pictus: A z czymś skłamałem? Nie było zbrodni wojennych? Nie było napalmu? USA wygrało? Nie bylo 300k rannych i 50k martwych? Wojna była uzasadniona i wcale nie wyciekły dokumenty potwierdzające że prezydenci USA byli świadomi porażki ale wysyłali żołnierzy na śmierć dalej bo bali się przyznać że przegrali?
secs - >Pisz lepsze bajty.

@lycaon_pictus: A z czymś skłamałem? Nie było zbrodni woj...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@secs: Bo Amerykanie to najwięksi siewcy śmierci. Sztuczny naród stworzony ze zgrai najeźdźców z Europy. Po 300 latach swojego istnienia rządzą światem. Jeśli inne państwa nie grają w ich grę to wprowadzają demokrację na swoich zasadach.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@secs dorzuc do tego ze amerykanie stosowali w tej wojnie bron chemiczna, w wyniku ktorej narodzilo sie sporo potworkow i ludzie poumarli na rozne nowotwory. na koniec zeby bylo milo to wietnamskie ofiary nie dostali zlamanego centa za wyrzadzone im krzywdy, a jedyne osoby ktore mogly na to liczyc to byli sami amerykanscy zolnierze xd
  • Odpowiedz
@secs:

A z czymś skłamałem? Nie było zbrodni wojennych? Nie było napalmu? USA wygrało? Nie bylo 300k rannych i 50k martwych? Wojna była uzasadniona i wcale nie wyciekły dokumenty potwierdzające że prezydenci USA byli świadomi porażki ale wysyłali żołnierzy na śmierć dalej bo bali się przyznać że przegrali?

Celowo pominąłeś to co niewygodne do wymienienia, nawet nie będę ci palcem pokazywał co i jak, bo nie mam na to czasu.
  • Odpowiedz
@ork_sojownik: Żenada to jest zwracanie się do innych per misiu to raz. Dwa. Mam czas na szybki komentarz, ale nie mam czasu na to by spędzić kilka godzin na objaśnianiu trollowi, że retoryka, którą tu wypisuje jest błędna.
  • Odpowiedz