Wpis z mikrobloga

@prostychuop Dadzą im stare Holenderskie gówno, dla pilotów trenowanych przez 4 miechy i Ruscy przyjmą na klatę trochę bombardowania, a mimo to #!$%@?ą cały stok w góra dwa miechy XD

Tylko psychopaci chcą by ta wojna dalej trwała. NATO powinno siąść do stołu z Putinem i #!$%@? mnie obchodzi jak wielką Onucą jestem za mówienie takiej herezji.

Nie ma magicznego Wunderwaffe, które wypędzi ruskich z Ukrainy, zrobić to można tylko nakładem życia
NATO powinno siąść do stołu z Putinem


@RzutKamieniem: Dlaczego Putin miałby chcieć usiąść do stołu? Prowadzi wojnę z dala od swojego kraju a sami sojusznicy Ukrainy zakazują jej atakowania terytorium wroga. Myślę, że wszystko się rozegra w USA, tzn demokraci na podstawie słupków sondażowych podejmą decyzję, czy dalej wspierać Zełeńskiego, czy może im to zaszkodzić w kampanii
pytam bo nie wiem


@prostychuop: Będzie dokładnie tak samo. A potem Ukraina zacznie gadanie, że F-16 nic nie zmieniły, bo zachód dał stare i itp xD. Ukraina nie potrafiła wykorzystać Leopardów 2 więc tym bardziej nie wykorzysta F-16. Bo szkolenie pilota jest znacznie dłuższe i bardziej skomplikowane niż załogi czołgu. Będzie jak z Ukraińskimi brygadami. Tyle, co się wykopki naklikały, jaki to będzie ruski pogrom. A skończyło się na pierwszym rosyjskim
Bo strata sprzętu, kapitału ludzkiego i dyplomatyczna izolacja mu się nie opłaca.


@RzutKamieniem: To niech się wycofa z Ukrainy i przestanie tracić sprzęt i ludzi, kto mu broni?

Widocznie Atlantykowi nie pasował ten układ, tak naprawdę to oni tu rozgrywają karty i odczucia Ukraińców co do potencjalnego rozstrzygnięcia wojny są im obojętne.


@Ryneczek: Tak, NATO nie jest zainteresowane negocjacjami. Rosja ma jedynie dwie opcje: wycofać się teraz, lub dalej wojowac
Dadzą im stare Holenderskie gówno, dla pilotów trenowanych przez 4 miechy i Ruscy przyjmą na klatę trochę bombardowania, a mimo to #!$%@?ą cały stok w góra dwa miechy XD


@RzutKamieniem: Holenderskie F16 są po gruntownej modernizacji, a sam trening będzie trwał minimum rok. Najlepszym gwarantem pokoju jest utworzenie nowoczesnego Ukraińskiego lotnictwa i gruntowna modernizacja całej armii by za kilka lat nie było powtórki ¯\(ツ)/¯ Rozmowy z Putinem są gówno warte bo
@YoungBoniekk Wystarczy by zrozumieć, że polityką zagraniczną USA rządzą psychopaci, którzy za pax Americana są gotowi do bicia się do ostatniego Ukraińskiego mężczyzny w wieku produkcyjnym.

Czy trzeba być Onucą by zrozumieć, że Amerykański deep state do banda psycholi, zwłaszcza po rozierodlu jaki zrobili na bliskim wschodzie?

Czy Polactwo już tak dławi się Amerykańskim #!$%@?, że nie jest w stanie rozróżnić zabezpieczania się przed ruskimi z bycia popychadłem i strachem na wróble
Wystarczy by zrozumieć, że polityką zagraniczną USA rządzą psychopaci, którzy za pax Americana są gotowi do bicia się do ostatniego Ukraińskiego mężczyzny w wieku produkcyjnym.


@RzutKamieniem: Złe USA zmusiło biedną rosję do wojny?

Zadowolą się zdobytym mostem lądowym na Krym i rozejmem (do czasu kolejnej "operacji").


@miku555: I dlatego nie można z nimi podpisać rozejmu i trzeba kontynuowac wojnę tak długo aż nie zdechną #!$%@? #!$%@?.