Wpis z mikrobloga

Jak zwykle banda gamoni nawet nie sprawdzi faktów i rozpowszechnia fejki, a to nie radna udostepniła dane księdza, tylko matka dziecka.
@MajoZZ: No i co? Koleś od mięsnego jeża strzelił samobója dzień po tym jak się stał wiralem, czy zbierało mu się latami? Poza tym to nie adekwatny przykład, bo tutaj dyskusja jest o tym, że facet niby był zwykłym randomem, a to źli ludzie go zaszczuli.
jak strzelił samobója to może był chory psychicznie?


@Helix: Jak walił konia na na publicznej plaży w środku wakacji, to raczej zdrowy nie był ¯\(ツ)/¯
@muchatse: No wiem, o tym pisałem, ale tak szybko to bardzo dziwne, bo afera nawet się nie rozkręciła. No chyba, że jednak facet miał coś na sumieniu, i go to gryzło powiedzmy od lat, i teraz tylko ta sytuacja przelała czarę i pękł. To wydaje się sensowne. Ale w tej sytuacji zwalanie całej winy na jakąś babę, która nakręciła aferę, jest trochę nie fair - no ale to polityka i każdy
@josedra52 wow Kiedy pisałem że konserwy będą bronić policjantów którzy będą #!$%@?ć lewakow to trochę przesadzałem.
Ale po tym co napisałeś wiem już że to kwestia czasu, a nie czy się wydarzy.

A może bronisz księdza bo masz jakieś mile wspomnienia związane z duchownym walącym konia w miejscu publicznym?
@kubako: nie wiem jakie były fakty bo jak wielu pisze policja nie potwierdziła tej wersji u świadków, a bez procesu już pewnie nigdy się tego dokładnie nie dowiemy.
Natomiast jeżeli chodzi o oczyszczanie swojego imienia, to po udostępnieniu jego danych osobowych dostał pewnie sporą ilość hejtu, gróźb, czy samych trolowych zdjeć itd. Wydaje mi się że mało kto by wytrzymał psychicznie, może nie od razu popełnił samobójstwo, ale co najmniej miał