Wpis z mikrobloga

  • 658
@josedra52 jakbym był niewinny i by mnie ponowiono o walenie niemca przy dzieciach, to bym walczył o oczyszczenie imienia, a nie strzelał samobója dzień po wybuchu afery...
  • Odpowiedz
@kubako: Przeciez ten czlowiek bylby pietnowany tak czy inaczej, bo ta walka ze wzgledu na nasze prawo nie mogla by sie toczyc publicznie. Przyklad, nagonka na Wiplera za atak na Policjanta mimo ze pozniej wygral w sadzie. Kto o tym slyszal? Gdyby nie fakt, ze jest rozpoznawalnym politykiem mial szanse powiedziec o tym w TV.
  • Odpowiedz
@future_taylor:

Funkcjonariusz zaprzeczył jednak, by świadkiem zdarzenia było dziecko - jak zaznaczył rozpytane zostały wszystkie osoby, które znajdowały się wtedy na plaży.


To kto tutaj rozmija się z prawdą?
Powołujesz się na selezjan, a na ich stronie w oficjalnym oświadczeniu nie ma nic takiego.
Możesz podać jakieś źródło swoich informacji?
  • Odpowiedz
@controll: Nie bardzo rozumiem co sugerujesz.

Tak jak napisałem - aferka ledwo wybuchła, jest środek weekendu - nawet się nie zdążyła rozkręcić, możliwe, że szybko by została zapomniana. Jeśli ktoś popełnia samobója dosłownie tego samego dnia, kiedy pierwszy raz pojawiła się o nim wzmianka na twitterze, to raczej nie sugeruje to normalnego, zdrowego i niewinnego człowieka, tylko jakieś głębokie problemy psychiczne, trwające dużo dłużej i właśnie wychodzące na powierzchnię - tym
  • Odpowiedz
@kubako: Narazie to probujesz wysnuc teorie na podstawie internetowych wpisow jeszcze niczym nie potwierdzonych. Oba wpisy spadly rownie szybko jak sie pojawily. Poczekajmy na stanowisko Policji w sprawie. Pytanie jest takie, czemu pewna sie bie aktywistka-polityk Dominika z KO, majac tak 'twarde' dowody nie poszla do prokuratury, sama nie zlozyla oskarzenia i nie szukala prawdy. Czemu KOwcy za kazdym razem udowadniaja ze sa rownie glupi i nieodpowiedzialni jak PiSowcy?
Przeciez KO
  • Odpowiedz
Poczekajmy na stanowisko Policji w sprawie


@controll: Przecież jest.

Czemu KOwcy za kazdym razem udowadniaja ze sa rownie glupi i nieodpowiedzialni jak PiSowcy?


Bo to politycy - jedni i drudzy - czyli ludzie zajmujący się zawodowo kłamstwem i manipulacją, oraz często nie są zbyt mądrzy w innych kwestiach, natomiast odpowiedzialności żadnej nie ponoszą za nic nigdy ;)

Pytanie jest takie, czemu pewna sie bie aktywistka-polityk Dominika z KO, majac tak 'twarde'
  • Odpowiedz
@controll: Przecież jest.


Gdzie jest? link

Tylko cały czas wraca to czemu tak bardzo interesują cie jakies randomowe baby i ich #!$%@? na twiterku, a zupełnie ignorujesz to dlaczego facet złapany na waleniu konia w miejscu publicznym następnego dnia odwala samobója. Nie wiem, ale się domyślam ;)


Czego sie domyslasz? Nie wiem czy wiesz ale to sie prawnie nazywa insynuacja. Widzisz gdzies zebym ja go broni? Wskazuje jedynie ze KO to
  • Odpowiedz