Wpis z mikrobloga

@controll: Nie bardzo rozumiem co sugerujesz.

Tak jak napisałem - aferka ledwo wybuchła, jest środek weekendu - nawet się nie zdążyła rozkręcić, możliwe, że szybko by została zapomniana. Jeśli ktoś popełnia samobója dosłownie tego samego dnia, kiedy pierwszy raz pojawiła się o nim wzmianka na twitterze, to raczej nie sugeruje to normalnego, zdrowego i niewinnego człowieka, tylko jakieś głębokie problemy psychiczne, trwające dużo dłużej i właśnie wychodzące na powierzchnię - tym
@kubako: Narazie to probujesz wysnuc teorie na podstawie internetowych wpisow jeszcze niczym nie potwierdzonych. Oba wpisy spadly rownie szybko jak sie pojawily. Poczekajmy na stanowisko Policji w sprawie. Pytanie jest takie, czemu pewna sie bie aktywistka-polityk Dominika z KO, majac tak 'twarde' dowody nie poszla do prokuratury, sama nie zlozyla oskarzenia i nie szukala prawdy. Czemu KOwcy za kazdym razem udowadniaja ze sa rownie glupi i nieodpowiedzialni jak PiSowcy?
Przeciez KO
Poczekajmy na stanowisko Policji w sprawie


@controll: Przecież jest.

Czemu KOwcy za kazdym razem udowadniaja ze sa rownie glupi i nieodpowiedzialni jak PiSowcy?


Bo to politycy - jedni i drudzy - czyli ludzie zajmujący się zawodowo kłamstwem i manipulacją, oraz często nie są zbyt mądrzy w innych kwestiach, natomiast odpowiedzialności żadnej nie ponoszą za nic nigdy ;)

Pytanie jest takie, czemu pewna sie bie aktywistka-polityk Dominika z KO, majac tak 'twarde'
@controll: Przecież jest.


Gdzie jest? link

Tylko cały czas wraca to czemu tak bardzo interesują cie jakies randomowe baby i ich #!$%@? na twiterku, a zupełnie ignorujesz to dlaczego facet złapany na waleniu konia w miejscu publicznym następnego dnia odwala samobója. Nie wiem, ale się domyślam ;)


Czego sie domyslasz? Nie wiem czy wiesz ale to sie prawnie nazywa insynuacja. Widzisz gdzies zebym ja go broni? Wskazuje jedynie ze KO to